Manicure i Pedicure

Manicure biologiczny

Manicure biologiczny jest bezpieczną alternatywą dla klasycznego i hybrydowego manicure. Oprócz poprawy wyglądu płytki paznokcia odpowiada za jej odżywienie i regenerację. Polega na usunięciu skórek za pomocą specjalnych preparatów oraz patyczka, bez wycinania ich cążkami, opiłowaniu paznokci (ewentualnie skróceniu ich) i wmasowaniu odżywczego kremu w skórę dłoni. Manicure można zakończyć malowaniem paznokci.
Manicure biologiczny stosowany jest przy zadbanych dłoniach, z małą ilością zarastających skórek.

Manicure tradycyjny
Manicure tradycyjny polega na skróceniu i modelowaniu paznokci oraz usunięciu skórek. Dobrze wykonany zabieg wymaga precyzji, delikatności oraz zachowania odpowiedniej kolejności poszczególnych czynności. Lakier nakładany jest zawsze na suche paznokcie, ponieważ wilgoć negatywnie wpływa na trwałość koloru oraz dokładność jego aplikacji. Połysk oraz trwałość lakieru zapewnia nałożenie utwardzacza.

Tipsy
W naszym gabinecie wykonujemy tipsy żelowe utwardzane w lampie UV. Proponujemy zdobienia pod masą, elegancki french manicure, airbrush.

Pielęgnacja stóp
Stopy noszą nas przez całe życie dlatego powinniśmy im poświęcić trochę czasu. Zadbane i wypielęgnowane paznokcie, gładka skóra, wycięte odciski poprawią nasze samopoczucie i zdrowie. Pedicure dotyczy także mężczyzn którzy często mają problem z wrastającymi paznokciami. W trakcie zabiegu dobieramy odpowiednie leczenie i pielęgnację. Podstawową częścią pedicure jest usunięcie zrogowaciałego naskórka ze spodu stopy, likwidacja odcisków, modzeli oraz prawidłowe ukształtowanie paznokcia.

Korygujemy wrastające paznokcie (bez konieczności ich zrywania). Nakładamy klamry korygujące. Zabiegi pielęgnujące i lecznicze stóp wykonujemy zarówno u Pań jak i u Panów. Pedicure to także żele UV na paznokciach, french pedicure, zdobienia.

Istnieje możliwość zamówienia zabiegu Pedicure u Klienta (osoby chore, unieruchomione)

Manicure i Pedicure – Dzierżoniów 

Paznokcie Manicure Pedicure Dzierżoniów Pielęgnacja Stopy, Manicure i pedicure
Paznokcie Manicure Pedicure Dzierżoniów Pielęgnacja Stopy, Manicure i pedicure
Paznokcie Manicure Pedicure Dzierżoniów Pielęgnacja Stopy, Manicure i pedicure

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar