Medycyna estetyczna dla 30-latki, Medycyna estetyczna dla 30-latki
Medycyna estetyczna dla 30-latki

Medycyna estetyczna dla 30-latki – Skrzyszewscy Klinika Urody Dzierżoniów

Wiek 30+ to w żadnym wypadku nie powód do zmartwień! Dla niektórych to czas stabilizacji, rozwoju kariery czy zakładania rodziny. Natomiast dla innych 30-latek to czas kiedy nadchodzi druga młodość. Mimo upływu lat, Twoja skóra zapewne nadal jest w dobrej kondycji. Patrząc w lustro, jednak coraz uważniej przyglądasz się i wyszukujesz pierwszych oznak starzenia się. Wbrew pozorom, proces starzenia się, może rozpocząć się bardzo wcześnie. Dermatolodzy za początek tego procesu, uważają już zakończenie okresu hormonalnego dojrzewania organizmu. Czy to już czas na ingerencję medycyny estetycznej? Czy może wystarczy odpowiednia pielęgnacja? Medycyna estetyczna dla 30-latki – Skrzyszewscy Klinika Urody Dzierżoniów.

Kondycja skóry 30-latki

Po 30-stce, nieuchronnym wydarzeniem w życiu kobiety jest zauważanie bezwzględnego oddziaływania czasu na kondycję skóry. Z doświadczenia wiemy, że dotyczy to głównie skóry twarzy. Skóra 30-latki traci jędrność, pojawiają się pierwsze zmarszczki mimiczne. Kolejnym efektem procesu starzenia jest powolne zmniejszanie się objętości tkanki tłuszczowej, np. w okolicy policzków. Organizm po 30-stce produkuje coraz mniej kolagenu i elastyny, które za zadanie mają utrzymać odpowiednie nawodnienie oraz sprężystość skóry. Jednak czy to już czas sięgać po zabiegi medycyny estetycznej? Oczywiście! Wychodzimy z założenia, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Dlatego proponujemy zacząć od pielęgnacji anti aging w domowym zaciszu uzupełnianą zabiegami z dziedziny medycyny estetycznej.

Domowa pielęgnacja anti aging

Kosmetyki dla 30-latki powinny zawierać składniki takie jak np. kwas hialuronowy, witamina C, oraz krem z wysokim współczynnikiem SPF. Dodatkowo w pielęgnacji anti aging warto uwzględnić koenzym Q10, antyoksydanty i sam kolagen. Równie ważna jest regularność w stosowaniu pielęgnacji, ponieważ dzięki tej skrupulatności szybciej zobaczymy oczekiwane efekty. Tak samo jest w przypadku zabiegów medycyny estetycznej w Dzierżoniowie. Niektóre zabiegi w Skrzyszewscy Klinika Urody wymagają powtórzenia lub nawet kilku sesji by osiągnąć upragniony efekt. Zawsze jednak będziemy podkreślać, że pielęgnację, jak i wykonywane zabiegi medycyny estetycznej należy skonsultować z lekarzem lub kosmetologiem. A wszystko po to by nie pogorszyć stanu naszej skóry i nie otrzymać odwrotnego, do oczekiwanego efektu.

Odmładzające zabiegi medycyny estetycznej dla 30-latki

Uwarunkowania genetyczne, styl życia, poziom stresu czy nawet aktywność fizyczna – to właśnie sprawia, że skóra każdej 30-latki jest inna. Jak wiadomo na wygląd naszej skóry, niekiedy pracujemy latami, dlatego też jej stan może zależeć od naszej wcześniejszej pielęgnacji. Zabiegi medycyny estetycznej dla 30-latek powinny być dobrane z największą starannością, mając na względzie bezpieczeństwo i długotrwały efekt. W Skrzyszewscy Klinika Urody oferujemy specjalne konsultacje dla pacjentów z zakresu medycyny estetycznej, by jak najlepiej dopasować zabiegi do potrzeb skóry. Należy również podejść do kwestii zabiegów odmładzających holistycznie. Znaczy to, że aby być w 100% pewnym efektu, trzeba skorzystać z tego co dostępne na rynku. Jako specjaliści w dziedzinie medycyny estetycznej w Dzierżoniowie, poniżej polecimy kilka wyjątkowych zabiegów dla 30-latek.

Mezoterapia igłowa

Medycyna estetyczna w mieście Dzierżoniów oferuje głęboko nawilżający zabieg mezoterapii igłowej. Ten konkretny zabieg, medycyny estetycznej w Dzierżoniowie, jest idealny na wiosnę ze względu na uzupełnianie niedoborów i minerałów na wielu warstwach skóry. Dodatkowym efektem jest wspomaganie mikrokrążenia, zwiększenie napięcia i elastyczności skóry. Dzięki mezoterapii igłowej w Dzierżoniowie u 30-latek znikną oznaki zmęczenia, a cera będzie widocznie zrewitalizowana. Klinika Urody Skrzyszewscy w swojej ofercie posiada dwa zabiegi mezoterapii igłowej:

1. NEAUVIA HYDRO DELUXE – luksusowa mezoterapia, która działa w kilku płaszczyznach: nawilża dzięki wysokiemu stężeniu czystego kwasu hialuronowego, ujędrnia, stymuluje produkcję kolagenu – dzięki zawartości hydroksyapatytu wapnia oraz odżywia, dzięki zawartości aminokwasów

2. LIGHT EYES ULTRA – innowacyjny koktajl rewitalizujący, który zawiera kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C i heksapeptydy.

Peelingi dermatologiczne

By skóra 30-latki wchłaniała jak najlepiej składniki aktywne, potrzebuje złuszczenia. Idealną odpowiedzią na tę potrzebę, będzie wykorzystanie zbawiennego działania peelingów dermatologicznych. Medycyna estetyczna oferuje nam wiele opcji do wyboru peeling AHA, NEODERMA – bio peeling RETIX C, PŁYN Jassnera. W Skrzyszewscy Klinika Urody największą uwagę przykładamy do bezpieczeństwa i maksymalizacji pożądanego efektu. Peeling dermatologiczny w naszym gabinecie w Dzierżoniowie to zabieg mający za główne zadanie złuszczać skórę na różnych poziomach, w zależności od preparatu. W naszym gabinecie medycyny estetycznej w mieście Dzierżoniów, pacjenci mogą mieć pewność, że preparaty będą indywidualne dobrane do rodzaju skóry.

Dermapen – mezoterapia mikroigłowa

To zbawienny zabieg dla płytkich zmarszczek, rozstępów, blizn i wielu innych problemów, z którymi może zmagać się 30-latka. Jest to jeden z flagowych zabiegów Kliniki Urody Skrzyszewscy. Polega on na intensywnym, bardzo gęstym i odpowiednio głębokim nakłuwaniu danych okolic ciała, w których zmagamy się z danym problemem. Dermapen będzie idealnym zabiegiem pielęgnacyjnym dla 30-latek, ze względu na swoje długotrwałe efekty naturalnej stymulacji produkcji kolagenu. Dodatkowo Dermapen ujednolica koloryt skóry. Należy jednak pamiętać, że po wykonanym zabiegu wskazane jest używanie kremu z SPF 50 oraz nie narażanie skóry na bezpośrednie promieniowanie słoneczne.

Podsumowanie

Nie bójmy się oznak starzenia w wieku 30 lat! Na rynku jest wiele dostępnych opcji pielęgnacji i zabiegów medycyny estetycznej by ten proces skutecznie zatrzymać. W Skrzyszewscy Klinika Urody zawsze służymy radą i pomocą w dopasowaniu zabiegów czy pielęgnacji. Pełen pakiet zabiegów wraz z cennikiem znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce CENNIK oraz w systemie MOMENT.

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar