Opalanie natryskowe

Opalanie natryskowe to najnowszy, szybki sposób na osiągnięcie pięknej opalenizny bez solarium i słońca. 
Preparat nanosimy specjalnym urządzeniem natryskowym w postaci delikatnej mgiełki. Głównym jego składnikiem jest substancja DHA (wyciąg z winogron) od lat stosowana w kosmetyce i dermatologii. Zawarte w płynie opalającym składniki nawilżają i odżywiają skórę, a także zapobiegają jej wiotczeniu i powstawaniu zmarszczek. Dzięki natychmiastowemu efektowi brązowienia skóry proces jest szybki i naturalny.

Nowa opalenizna jest bezpieczna dla kobiet w ciąży, doskonale tuszuje rozstępy i przebarwienia.
Świetna przed urlopem!

Przygotowanie do opalania natryskowego jest najważniejszym punktem do zachowania jak najtrwalszego efektu opalenizny. Jednym z jego najistotniejszych elementów jest złuszczenie martwego naskórka przed udaniem się do kosmetyczki. Jaki peeling przed opalaniem natryskowym?  Przede wszystkim dokładny, pozwoli to uniknąć powstania nieestetycznych plam, czy odbarwień. Warto sięgnąć po peeling gruboziarnisty, najlepiej taki, który posiada naturalny skład. Chemiczne dodatki mogą niepotrzebnie uszkodzić skórę, co będzie przeciwwskazaniem do wykonania opalania natryskowego. Ważne jest także odstawienie na dobę przed wszelkich kosmetyków, w tym także balsamów, czy antyperspirantów. Zawarte w nich składniki mogą wejść w reakcję z preparatem wykorzystywanym do opalania natryskowego i nieść za sobą negatywne skutki.

Sztuczna opalenizna  posiada właściwości, dzięki którym utrzyma się na skórze kilka dni. Ogromny wpływ ma na to wcześniejsze przygotowanie klienta, jakość produktu oraz pielęgnowanie skóry po zabiegu. Nadpotliwość może znacząco skrócić efekt zabiegu. Dodatkowo ma także wpływ wybór odcienia opalenizny. Ten dla jasnej karnacji utrzyma się około 5 dni, średniej- 7, natomiast w przypadku ciemnej karnacji- 10dni.

Opalanie natryskowe – Dzierżoniów

Opalanie natryskowe Dzierżoniów, Opalanie natryskowe
Opalanie natryskowe Dzierżoniów, Opalanie natryskowe
Opalanie natryskowe Dzierżoniów, Opalanie natryskowe

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar