Dermapen w Dzierżoniowie – medycyna estetyczna Skrzyszewscy Klinika Urody

Zabieg Dermapen w Dzierżoniowie, Zabieg Dermapen w Dzierżoniowie
Zabieg Dermapen w Dzierżoniowie

Zabieg Dermapen w Dzierżoniowie w Skrzyszewscy Klinika Urody jest innowacyjną terapią polegającą na frakcyjnym mikronakłuwaniu naskórka i skóry właściwej. Specjalistyczny zabieg mezoterapii jest w bardzo przystępnej cenie, dlatego też coraz więcej osób się na niego decyduje. Kompleksowe odświeżenie skóry, redukcja zmarszczek, rozjaśnianie przebarwień, a także niwelowanie innych problemów skórnych – to właśnie efekty które możesz osiągnąć dzięki Dermapenowi w naszej klinice w Dzierżoniowie. Na szczególną uwagę zasługuje najnowocześniejszy Dermapen 4, który cechuje się bardzo wysoką efektywnością. Pozwól sobie na regenerację skóry opatentowaną technologią Dermapen 4 w Skrzyszewscy Klinika Urody

Na czym polega zabieg Dermapen w Dzierżoniowie?

Podczas zabiegu Dermapen wykonuje się serię mikronakłuć w zakresie od 0,5 mm do 2,5 mm, zmieniając głębokość w trakcie zabiegu. W ten sposób, po naniesieniu na skórę dedykowanego preparatu Dermaceuticals wykonuje się kilka przeciągnięć celem jak najdokładniejszego pokrycia leczonych powierzchni. W trakcie zabiegu Dermapen widoczne jest równomierne zaczerwienienie skóry, z możliwością punktowego krwawienia. Skóra może być napięta i sprawiać wrażenie jak po lekkim oparzeniu słonecznym. W Skrzyszewscy Klinika Urody pracujemy na oryginalnych preparatach stworzonych do zabiegów Dermapen 4.
Warta uwagi jest kwestia tego, że urządzenie Dermapen wykorzystuje naturalne zdolności samoleczenia i przebudowy tkanek organizmu. Wpływa pozytywnie na unaczynienie skóry oraz wzmocnienie, dzięki obecności nowego kolagenu. Dodatkową zaletą zabiegu Dermapen jest sterylna, jednorazowa końcówka – co czyni urządzenie bezpieczniejszym i efektywniejszym niż znane dotychczas metody. Skraca to czas leczenia i powrotu pacjenta do codziennych czynności. 

Wskazania i efekty zabiegu Dermapen 4

Dermapen to bardzo uniwersalne urządzenie, które można wykorzystać do zabiegów twarzy, szyi, ud, brzucha czy nawet pośladków i skóry głowy. Zabieg Dermapen sprawdzi się idealnie przy leczeniu blizn potrądzikowych, pooperacyjnych czy pooparzeniowych. Wiotkość skóry, rozszerzone pory, redukcja przebarwień, a nawet wypadanie włosów żadna z tych dolegliwości skórnych nie jest straszna specjalistom w Skrzyszewscy Klinika Urody. 
Jakich efektów możemy się spodziewać po zabiegu Dermapen 4?
Pierwszym, który może wydawać się uporczywy dla wielu kobiet jest problem zmarszczek. Wykonany przez lekarza zabieg mezoterapii mikroigłowej Dermapen widocznie je spłyca i poprawia jakość skóry, nie dopuszczając do powstawania kolejnych. Wyraźna poprawa gęstości i elastyczności skóry z dodatkowym efektem jej pogrubienia, dzięki stymulacji produkcji kolagenu. Efektem zabiegu Dermapen jest również redukcja widoczności rozstępów i ujednolicenie kolorytu skóry. Zabieg ten przynosi zbawienne efekty w walce z wypadaniem włosów.

Przeciwwskazania i zalecenia pozabiegowe Dermapen

Podstawowymi przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu Dermapen w Dzierżoniowie są choroby nowotworowe skóry. Także miejscowe, niezależnie czy wirusowe czy bakteryjne, zapalenia skóry, takie jak aktywna opryszczka lub trądzik. Podczas zabiegu Dermapen dochodzi do naruszenia ciągłości skóry co przy wyżej wymienionych dolegliwościach może spowodować pogorszenie jej stanu. Należy mieć na uwadze, że dodatkowym przeciwwskazaniem jest ciąża i karmienie piersią. 

Niewątpliwą zaletą zabiegu Dermapen jest niewielka ilość zaleceń pozabiegowych. Po zabiegu w zależności od użytego preparatu może wystąpić złuszczanie naskórka lub lekkie zaróżowienie skóry. Powinno ono ustąpić samoczynnie. Nie należy również przejmować się mikrostrupkami oraz miejscowym krwawieniem tuż po zabiegu. To naturalne reakcje naszej skóry na zabieg Dermapen 4. Dlatego zalecamy używanie delikatnych kosmetyków myjących i łagodnej pielęgnacji. Zaleceniem, które powtarzać będziemy niemalże jak mantrę jest używanie przez pacjentów kremu z wysokim filtrem przeciwsłonecznym, niezależnie od zabiegu.

Podsumowanie

Zabieg Dermapen w Dzierżniowie wykonywany jest przez specjalistów z Kliniki Urody Skrzyszewscy, waha się cenowo w granicach 600-950 zł. Czas trwania to 30-45 minut, a jeżeli chcemy osiągnąć pełny efekt zabieg Dermapen należy powtórzyć w zależności od kondycji i problemu skórnego. W Skrzyszewscy Klinika Dzierżoniów nasi specjaliści od medycyny estetycznej podczas konsultacji lekarskiej omówią z pacjentem wszystkie ewentualności i warianty. W celu umówienia się na wizytę zapraszamy TUTAJ

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar