Zabiegi pielęgnacyjne na zimę Skrzyszewscy

Zabiegi pielęgnacyjne zimę skrzyszewscy, Zabiegi pielęgnacyjne na zimę

Dbanie o dobrą pielęgnację twarzy i ciała zimą nie jest takie łatwe, jak mogłoby się wydawać. O tej porze roku nasza skóra narażona jest na wiele niekorzystnych czynników, przed którymi nie ochroni nawet wełniany sweter. Niska temperatura, mróz, suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach – to wszystko wpływa negatywnie na stan naszej skóry. Nasza skóra staje się szara, matowa i podatna na podrażnienia, co prowadzi nie tylko do dyskomfortu fizycznego, ale i psychicznego. Zatem jakie zabiegi pielęgnacyjne na zimę będą najskuteczniejsze? Zaopiekuj się swoją skórą w Klinice Urody w Dzierżoniowie.

Na co zwrócić uwagę w zimowej pielęgnacji? – Skrzyszewscy Klinika Urody  radzi

Na wstępie zaznaczymy, że zimowa pielęgnacja, powinna być rozbudowana i bogata w wiele składników odżywczych. Podstawowym aspektem, o który musimy zadbać w pielęgnacji zimą jest bariera hydrolipidowa naszej skóry, która odpowiada za utrzymanie prawidłowego poziomu nawilżenia. W skrajnych warunkach jak mróz czy suche powietrze, jest narażona na zniszczenia. Odpowiednie więc będą kosmetyki bogate w takie składniki jak gliceryna, ceramidy, kwas hialuronowy czy nienasycone kwasy tłuszczowe, które działają nawilżająco i ochronnie, oraz wyselekcjonowane zabiegi na twarz aby zapobiec utracie nawilżenia. Jednak nasza skóra to nie tylko twarz. Nasze ciało, mimo iż otulone ubraniami, również potrzebuje szczególnej pielęgnacji zimą. Zalecamy ciepłe, lecz nie gorące kąpiele, po których najlepiej zimową porą stosować produkty głęboko odżywcze i nawilżające. Idealnie sprawdzą się do tego olejki do ciała. Taki zimowy zabieg na ciało w domowym zaciszu jest podstawą w pielęgnacji. Powinno się obserwować skórę od stóp do głów, ponieważ można zauważyć na co zwrócić większą uwagę, jak i zwrócić się po poradę do naszej Kliniki Urody Skrzyszewscy w Dzierżoniowie.

Jakie rodzaje zabiegów są bezpieczniejsze zimą i dlaczego?

Zima jest wyjątkowym okresem w dbaniu o siebie. Z jednej strony niesprzyjające warunki atmosferyczne, z drugiej korzystny wpływ obniżonego promieniowania UV, dzięki czemu wiele zabiegów nie będzie narażonych na niepowodzenie. Zabiegi laserowe, głęboko oczyszczające czy ingerujące w ciągłość naskórka, lepiej wykonywać zimą z uwagi na korzystne warunki do regeneracji, chociażby ze względu na obniżone promieniowanie UV. Jakie zatem zabiegi polecamy wykonać zimową porą w naszej klinice urody w Dzierżoniowie?

Kwasy AHA, mikrodermabrazja

Walkę z przebarwieniami lub trądzikiem, możesz zacząć właśnie zimą w naszej Klinice Urody Skrzyszewscy w Dzierżoniowie. Peelingi dermatologiczne (min. kwasy AHA) oraz mechaniczne (mikrodermabrazja) działają na różnych poziomach skóry, głęboko złuszczają, dzięki czemu są wysoce skuteczne. Należy pamiętać, żeby po zabiegu, nie wystawiać twarzy na bezpośrednie słońce oraz stosować produkty z wysokim SPF.
Więcej o zabiegu Kwasy Aha, mikrodermabrazja

Dermapen

Inaczej mezoterapia mikroigłowa, to zbawienny zabieg dla płytkich zmarszczek, rozstępów, blizn i wielu innych problemów, z którymi możemy się zmagać. Jest to jeden z flagowych zabiegów Kliniki Urody Skrzyszewscy. Zabieg polega na intensywnym, bardzo gęstym i odpowiednio głębokim nakłuwaniu danych okolic ciała, w których zmagamy się z danym problemem. Zabieg Dermapen będzie idealnym zabiegiem pielęgnacyjnym na zimę, ze względu na zalecenia unikania promieniowania UV, korzystania z basenów lub solarium. 
Więcej o zabiegu Dermapen

Depilacja laserowa

Królowa wśród zabiegów z powodzeniem wykonywanych zimą. Dlaczego? Otóż głównym przeciwwskazaniem do wykonania depilacji laserowej jest opalenizna. Jest to bardzo wygodne, ze względu na to, że poddając się zabiegowi depilacji laserowej późną jesienią lub zimą, nie musimy z niczego rezygnować, a na kolejny sezon nasze ciało będzie gotowe na letnie szaleństwa. W klinice medycyny estetycznej w Dzierżoniowie przeprowadzimy cię przez cały zabieg krok po kroku, służąc radą i wszelkimi informacjami.

Zima nie oszczędza nas, ani naszej skóry. Warto zatem o nią dodatkowo zadbać – kiedy wykonamy odpowiednie zabiegi, wiosnę przywitamy olśniewającym wyglądem. Zapraszamy do kontaktu z Kliniką Urody Skrzyszewscy, w celu zapoznania się z naszą ofertą zimowych zabiegów rewitalizujących. 
Więcej o zabiegu Depilacja laserowa

Pełna oferta zabiegów Kliniki Urody Skrzyszewscy

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar