Peeling Oczyszczanie Twarzy Neoderma, Neoderma – Biopeeling
Neoderma – Biopeeling

Hasłem Neodermy jest “Powrót do natury”. Po długoletnich badaniach naukowych, które zrewolucjonizowały dermatologie powstała udoskonalona terapia ziołowa. Neoderma Biopeeling zawiera specjalnie wybrane, bardzo czyste zioła, wodorosty, mięte pieprzową, nagietek, melisę, które poprawiają krążenie krwi, rewitalizując skórę, działają przeciwzapalnie. Dzięki tym właściwościom likwidują: trądzik, blizny potrądzikowe, trądzik różowaty, tłustość skóry, rozszerzone pory, przebarwienia, piegi, delikatne zmarszczki i bruzdy oraz matową, szorstką skórę. Neoderma Biopeeling posiada podwójne działanie mechaniczne i biologiczne zapewniające 100 – procentowy efekt, który jest widoczny po pierwszym zabiegu. Jest terapia dla największych problemów skórnych, z którymi najczęściej stykają się kosmetyczki. Troska o skórę, zwłaszcza twarzy i szyi, szczególnie w kontekście jej pojędrnienia, odświeżania, regenerowania i odmładzania dotyczy każdej z nas. Istota tego zabiegu polega na “odśrodkowej “regeneracji skóry, jej złuszczeniu zależnym od techniki zastosowania samych ziół. Zabieg nie jest bolesny, klient nie jest zmuszony do przebywania na czas kuracji w domu i już po tygodniu, po jednorazowej aplikacji w celach zapobiegawczych i leczniczych może skorzystać z solarium lub słońca.

Badania nad samym zabiegiem trwały od 1978 roku i dowiodły, iż nie wykazuje on żadnych objawów ubocznych, jest całkowicie bezpieczny, a zarazem efektywnie działający, wskazany o każdej porze roku. Zioła i preparaty są hypoalergiczne i posiadają atest P.I.H. w Warszawie. Włókna ziół w kontakcie ze skóra staja się intensywnie aktywne i zaczynają penetracje w skórze. Polepszają krążenie krwi w miejscu zabiegu. Przyspieszone krążenie krwi w skórze zwykle następuje po 12-24 godzinach. W zależności od typu skóry, powoduje, że mikroskopowe włókienka ziół penetrują głęboko skore, wzmacniając jej właściwości obronne. Przyspieszają metabolizm i tworzenie nowych komórek. Dzięki temu w ciągu kilku dni możemy stworzyć nowa warstwę keratynowa uwolniona od plam, blizn, krost, piegów, małych zmarszczek i przebarwień. Włókna ziół wpływają też na gruczoły łojowe zmniejszające wydzielanie łoju, co ma ogromne znaczenie w przypadku trądziku cery tłustej.

Mieszanka ziołowa wcierana w skórę i powodująca jej regenerację to phytoplankton z dodatkiem różnych ziół chińskich. Uzupełniają zestaw liposomowe produkty na bazie żeli i mikro emulsji z dodatkiem witamin A, C i E. Warto dodać, że witaminy C i E działają jako silny utleniacz, blokują rakotwórcze i postarzające działanie wolnych rodników. Głównym jednak składnikiem preparatów dr Charlesa – twórcy terapii jest “blue blood” czyli “błękitna krew” będąca surowcem krwiozastępczym czyli imitacja najwyższej jakości krwi.
Działa ona nawilżająco i przeciwzapalnie, przyspiesza procesy metabolizmu i powoduje szybka odnowę komórek, przyspiesza fizjologiczne złuszczanie. Terapia uzupełniana jest preparatami z imitacja “błękitnej krwi” stosowanymi zaraz po zabiegu oraz w domu przez samego klienta. Peeling jest zabiegiem odpowiednim dla każdej skóry o każdej porze roku, nawet tej najwrażliwszej – jego przebieg i rezultat, w tym stopień złuszczenia zależą od techniki i wprawnej reki przeszkolonej kosmetyczki. Zaobserwowano, że po zastosowaniu terapii ziołowej głębokiego złuszczenia skóry pacjentów z opryszczka wargowa i nosowa znacznie się poprawiła, a występowanie i nasilenie znacznie się zmniejszyło. Jeśli klient ma opryszczkę w czasie wykonywania peelingu należy zachować specjalna ostrożność i unikać bezpośredniego kontaktu, aby nie spowodować jej uszkodzenia. Zabieg Neoderma Biopeeling jest prosty i łatwy do wykonania. Częstotliwość jego wykonywania zależy od rodzaju skóry i jej reakcji na działanie ziół. Najczęściej stosuje się 3 zabiegi w ciągu 10 dni, zapobiegawczo stosujemy jeden raz w miesiącu.

Neoderma – Biopeeling – Dzierżoniów

Peeling Oczyszczanie Twarzy Neoderma, Neoderma – Biopeeling

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar