Zabiegi z własnej krwi

Terapia osoczem bogatopłytkowym i fibryną komórkową to naturalna biostymulacja odmładzająca z WŁASNEJ KRWI PACJENTA.

Zabieg polega na podaniu osocza i/lub fibryny w miejsce na skórze wymagające regeneracji. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. W celu utrzymania regeneracji skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni lub innych okolic zaleca się serię 2-3 zabiegów co 3-4 tygodnie.

Osocze bogatopłytkowe

Preparat pozyskany z krwi pacjenta jest koncentratem trombocytów czyli płytek krwi w niewielkiej objętości osocza, które są niezwykle ważne dla regeneracji komórek skóry. Czynniki wzrostu stymulują namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka, pobudzają syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywują mikrokrążenie, stymulują syntezę DNA, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu. Osocze bogatopłytkowe dzięki zawartości tych czynników jest doskonałym materiałem odmładzającym, przyspieszającym gojenie oraz regenerację, w tym odrost włosów.

Fibryna komórkowa

Fibryna jest również pozyskiwana z krwi pacjenta, lecz pozyskujemy ją podczas procedury odwirowania i izolowania. Fibryna charakteryzuje się bardzo dużą liczbą płytek krwi, leukocytów i komórek macierzystych. Płytki krwi zawarte w fibrynie dłużej w porównaniu z osoczem uwalniają czynniki wzrostu, cytokiny, powodują też migrację komórek macierzystych do miejsca podania. Skoncentrowana formuła sprawia, że preparat utrzymuje się i działa dłużej w miejscu aplikacji, dzięki czemu efekty związane z przebudową, regeneracją i naprawą struktury skóry są bardziej widoczne.

WSKAZANIA:

  • odbudowa skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni
  • wysuszona skóra z oznakami zmęczenia
  • rozstępy i cellulit
  • pacjenci z ryzykiem wystąpienia alergii
  • zabieg jest uzupełnieniem po zabiegach laseroterapii, działa jak opatrunek
  • problem wypadających włosów

 

EFEKTY:

  • skóra odzyskuje jędrność
  • skóra odzyskuje młodzieńczy blask
  • poprawia kondycje skóry i niweluje zmęczenie
  • redukuje drobne zmarszczki

 

PRZED ZABIEGIEM:

W celu uzyskania osocza bogatopłytkowego konieczne jest pobranie niewielkiej ilości krwi pacjenta. W następnym etapie jest ona odwirowana i odpowiednio przygotowana do wstrzyknięcia. Dzięki zastosowaniu specjalnej wirówki możliwe jest odwirowanie z osocza surowicy, która jest bogata w płytki krwi, co przekłada się na jej wysokie właściwości odżywcze.

PRZEBIEG ZABIEGU:

1.Pobranie krwi. Krew pobierana jest od pacjenta w pozycji siedzącej, a u osób szczególnie wrażliwych w pozycji leżącej. Krew pobierana jest z żyły w zgięciu łokciowym. Średnia ilość pobranej krwi: 8-16 ml (1-2 probówki).

2. Otrzymanie osocza i/lub fibryny.

3. Podanie pozyskanego osocza i/lub fibryny iniekcyjnie do skóry za pomocą mezoterapii.

Zabiegi z własnej krwi – Dzierżoniów

Zabiegi Krew Osocze, Zabiegi z własnej krwi
Zabiegi Krew Osocze, Zabiegi z własnej krwi

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar