Przekłuwanie, kolczykowanie

PRZEKŁUWANIE USZU

W naszym Gabinecie proponujemy bezpieczne przekłuwanie uszu przy użyciu DWÓCH PISTOLETÓW jednocześnie. Minimalizuje to stres związany z tym zabiegiem. Pracujemy wyłącznie na jednorazowych, sterylnych przebitkach. Istnieje możliwość wcześniejszego znieczulenia ucha.

CZYM JEST PIERCING?

To nakłuwanie ciała w określonych miejscach w celu założenia kolczyka: nosa, uszu, brwi, pępka, warg, języka, a nawet miejsc intymnych. Ze względu na radykalny charakter piercingu, ten sposób ozdabiania ciała zaliczany jest do tzw. modyfikacji ciała.

Zabieg ten wykonujemy w naszym salonie od 10 lat.
W komfortowych i higienicznych warunkach przy użyciu jednorazowych materiałów kolczykujemy ciało. Usługa piercingu trwa zaledwie chwilę. Przed każdym zabiegiem skóra jest dokładnie odkażana, a następnie znieczulana.  Jest to bardzo ważne. Do przekłucia ciała używa się igły wenflonowej lub specjalnego pistoletu (np. przy przekłuwaniu uszu). W razie konieczności fałdy skórne przytrzymywane są za pomocą odpowiednich szczypiec.

POSTĘPOWANIE PO ZABIEGU:

Po wykonaniu piercingu należy pamiętać o szczególnej dbałości o przekłute miejsce, aby rana dobrze się goiła. Kilka razy dziennie trzeba miejsce oczyszczać i dezynfekować oraz dbać o to, żeby kolczyk nie zaczepiał się o elementy garderoby. Nie wolno dotykać rany brudnymi rękami. Zdrowy tryb życia to również jedno z zaleceń do stosowania po piercingu. Dzięki temu uchronimy nasze ciało przed groźnymi zakażeniami. Miejsce po przekłuciu należy odkażać 3% wodą utlenioną dwa razy dziennie. Kolczyki można zmienić po ok. 3 tygodniach, wyjąć całkowicie dopiero po ok. 6-miesiącach.

Piercing i Kolczykowanie – Dzierżoniów 

Przekłuwanie i kolczykowanie Dzierżoniów, Przekłuwanie, kolczykowanie
Przekłuwanie i kolczykowanie Dzierżoniów, Przekłuwanie, kolczykowanie

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar