Lifting termiczny – termolift

Termolifting to niechirurgiczny zabieg liftingu, polegający na pobudzaniu włókien kolagenowych i elastynowych wewnątrz skóry.

Na czym polega zabieg liftingu termicznego?

W zabiegu Termoliftingu, urządzenie iPulse angielskiej firmy CyDen, przekazuje do skóry energię termiczną, która ma za zadanie podgrzać kontrolowanie włókna elastynowe i kolagenowe, co skutkuje ich obkurczeniem oraz wzrostem syntezy nowego kolagenu.

Jakie są efekty termoliftingu ?

Oprócz pełnej regeneracji zmniejszają się przebarwienia i rumień, struktura skóry jest wyraźnie wzmocniona, spłycają się zmarszczki i blizny, oraz zwiększa napięcie skóry, co daje efekt liftingu.

Zabiegi przy użyciu urządzenia iPulse firmy CyDen wykonywane były podczas programu telewizyjnego ,,Sekrety Chirurgii” w Klinice dr Szczyta.

Ze względu na fakt, że termolifting polega na podgrzewaniu tkanek, często znajduje zastosowanie podczas odchudzania. Nie tylko wspomaga naturalne procesy metaboliczne organizmu, lecz stosowany równocześnie z treningami oraz dietą wyraźnie przyspiesza oczekiwane efekty utraty wagi.

Termolifting – Dzierżoniów

Lifting Termiczny Dzierżoniów, Lifting Termiczny  – Termolift
Lifting Termiczny Dzierżoniów, Lifting Termiczny  – Termolift

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar