Depilacja woskiem Dzierżoniów

Depilacja woskiem w mieście Dzierżoniów polega na nakładaniu na skórę ciepłego półpłynnego lub płynnego wosku, który odrywa się szybkim ruchem w stronę przeciwną do kierunku wzrostu włosów. Warunkiem skuteczności tej metody jest odpowiednia długość włosów – powinny mieć minimum 0,5 mm długości. Ten rodzaj depilacji woskiem pozwala na wyrwanie włosa wraz z cebulką, po zabiegu włosy odrastają wolniej i są słabsze. W przypadku skóry wrażliwej, z problemami naczynkowymi poleca się wosk kosmetyczny na zimno lub pastę cukrową.

W naszym gabinecie w Dzierżoniowie przeprowadza się depilację woskiem przy użyciu produktów opartych na woskach miękkich dozowanych za pomocą głowic z tworzywa. Wosk produkowany jest na bazie naturalnego wosku pszczelego o doskonałej jakości i skuteczności, który nie powoduje reakcji alergicznych.

Metodę możemy bezpiecznie stosować na wszystkich strefach ciała, najczęściej są to:

  • wąsik
  • ręce
  • pachy
  • ramiona
  • nogi
  • pachwiny/bikini głębokie

 

Depilacja woskiem – Dzierżoniów

Depilacja woskiem Dzierżoniów, Depilacja woskiem
Depilacja woskiem Dzierżoniów, Depilacja woskiem
Depilacja woskiem Dzierżoniów, Depilacja woskiem

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar