Kwasy AHA, mikrodermabrazja

Peeling Dermatologiczny to zabieg, dzięki którym dochodzi do złuszczania na różnych poziomach skóry.
Przy odpowiednio dobranym preparacie (peeling AHA, NEODERMA – bio peeling RETIX C, PŁYN Jassnera) dochodzi do poprawy wyglądu skóry, regeneracji skóry starzejącej się, zwiększenia jędrności i spłycenia zmarszczek. To zabieg, dzięki któremu dochodzi do złuszczania (eksfoliacji) naskórka na różnych poziomach w zależności od preparatu, który jest dobierany odpowiednio do rodzaju uszkodzeń skóry.

Peelingi są stosowane w leczeniu skóry trądzikowej, tłustej z bliznami i przebarwieniami. Służą także przy odpowiednio dobranych preparatach do poprawiania stanu skóry, do regeneracji skóry starzejącej się oraz do odmładzania skóry.

Po 30 roku życia w skórze zaczynają zachodzić niekorzystne zmiany. Zaczynają się pojawiać pierwsze drobne zmarszczki. Komórki odnawiają się coraz rzadziej, warstwa rogowa staje się coraz grubsza, zanikają włókna kolagenowe, a skóra traci sprężystość. Skóra nabiera szarawego kolorytu i staje się coraz bardziej wiotka. Im bardziej widoczne stają się zmiany, tym trudniej z nimi walczyć. U osób, które dużo przebywają na słońcu, pojawiają się przebarwienia i rozszerzone naczynka. W tych przypadkach również doskonałe rezultaty przynoszą głębokie złuszczania przy pomocy kwasów AHA, jak również mikrodermabrazja (peeling mechaniczny) i kawitacja (peeling ultradźwiękowy).

PRZED ZABIEGIEM:

Na tydzień przed peelingiem nie należy stosować depilacji, elektrolizy, woskowania, ścierających gąbek, dermabrazji, retinoidów i preparatów drażniących skórę, skórę można mechanicznie oczyścić z zaskórników u kosmetyczki co najmniej tydzień przed peelingiem, mężczyźni nie powinni się golić godzinę przed zabiegiem.

Peeling, Kwasy AHA, Mikrodermabrazja – Dzierżoniów

Peeling dermatologiczny Oczyszczanie Kwasy, Kwasy AHA, mikrodermabrazja
Peeling dermatologiczny Oczyszczanie Kwasy, Kwasy AHA, mikrodermabrazja
Peeling dermatologiczny Oczyszczanie Kwasy, Kwasy AHA, mikrodermabrazja