Kwasy AHA, mikrodermabrazja

Peeling Dermatologiczny to zabieg, dzięki którym dochodzi do złuszczania na różnych poziomach skóry.
Przy odpowiednio dobranym preparacie (peeling AHA, NEODERMA – bio peeling RETIX C, PŁYN Jassnera) dochodzi do poprawy wyglądu skóry, regeneracji skóry starzejącej się, zwiększenia jędrności i spłycenia zmarszczek. To zabieg, dzięki któremu dochodzi do złuszczania (eksfoliacji) naskórka na różnych poziomach w zależności od preparatu, który jest dobierany odpowiednio do rodzaju uszkodzeń skóry.

Peelingi są stosowane w leczeniu skóry trądzikowej, tłustej z bliznami i przebarwieniami. Służą także przy odpowiednio dobranych preparatach do poprawiania stanu skóry, do regeneracji skóry starzejącej się oraz do odmładzania skóry.

Po 30 roku życia w skórze zaczynają zachodzić niekorzystne zmiany. Zaczynają się pojawiać pierwsze drobne zmarszczki. Komórki odnawiają się coraz rzadziej, warstwa rogowa staje się coraz grubsza, zanikają włókna kolagenowe, a skóra traci sprężystość. Skóra nabiera szarawego kolorytu i staje się coraz bardziej wiotka. Im bardziej widoczne stają się zmiany, tym trudniej z nimi walczyć. U osób, które dużo przebywają na słońcu, pojawiają się przebarwienia i rozszerzone naczynka. W tych przypadkach również doskonałe rezultaty przynoszą głębokie złuszczania przy pomocy kwasów AHA, jak również mikrodermabrazja (peeling mechaniczny) i kawitacja (peeling ultradźwiękowy).

PRZED ZABIEGIEM:

Na tydzień przed peelingiem nie należy stosować depilacji, elektrolizy, woskowania, ścierających gąbek, dermabrazji, retinoidów i preparatów drażniących skórę, skórę można mechanicznie oczyścić z zaskórników u kosmetyczki co najmniej tydzień przed peelingiem, mężczyźni nie powinni się golić godzinę przed zabiegiem.

Peeling, Kwasy AHA, Mikrodermabrazja – Dzierżoniów

Peeling dermatologiczny Oczyszczanie Kwasy, Kwasy AHA, mikrodermabrazja
Peeling dermatologiczny Oczyszczanie Kwasy, Kwasy AHA, mikrodermabrazja
Peeling dermatologiczny Oczyszczanie Kwasy, Kwasy AHA, mikrodermabrazja

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar