Leczenie trądziku

Trądzik to najczęściej spotykany problem skóry wieku młodzieńczego, lecz nie tylko. Istnieje ponad 40 odmian tego schorzenia.

Charakterystycznymi wykwitami (głównie na twarzy, klatce piersiowej, plecach) są w tej dermatozie zaskórniki, grudki, krosty, torbiele ropne oraz blizny. Trudności z ukryciem wykwitów, które znajdują się przede wszystkim na twarzy, są przyczyną zawstydzenia, frustracji, gniewu i depresji wśród młodych pacjentów. Pierwsze objawy trądziku najczęściej pojawiają się w okresie dojrzewania, ale choroba może rozwijać się zarówno przed okresem pokwitania, jak i trwać w wieku dorosłym.

Trądzik KONIECZNIE NALEŻY LECZYĆ! Z doświadczenia wiemy, że może być przyczyną wielu kompleksów. W naszym gabinecie staramy się pomóc i doradzić jak poradzić sobie z tym problemem. Bardzo często konsultujemy nasze diagnozy z lek. dermatologiem i odwrotnie. Proponujemy wiele zabiegów mających na celu wyleczenie trądziku, jak również pozostałości po nim: blizn, przebarwień, rozszerzonych porów.

Terapie Peeling ultradźwiękowy – kawitacja jako system działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje bez użycia prądu elektrycznego. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez błyskawiczne i efektywne jej odnowienie oraz oczyszczenie na dużej głębokości, czego rezultatem jest – zauważalna w widoczny sposób – skóra odnowiona i odświeżona.
Zabieg pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii.

Bio-peeling NEODERMA – jedna z najskuteczniejszych metod oczyszczania i leczenia trądziku.

Kwasy AHA, Mikrodermabrazja

NANOFARX

Leczenie trądziku – Dzierżoniów

Trądzik pryszcze twarz Dzierżoniów, Leczenie trądziku
Trądzik pryszcze twarz Dzierżoniów, Leczenie trądziku
Trądzik pryszcze twarz Dzierżoniów, Leczenie trądziku

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar