Zamykanie naczynek laser skóra zabiegi, V-Laser

Czym jest V-Laser?

Skrzyszewscy Klinika Urody dysponuje najnowocześniejszym i najskuteczniejszym laserem! Dzięki V-laserowi w bezpiecznym, efektownym, oraz prawie bezbolesnym zabiegu jesteśmy w stanie zminimalizować lub nawet całkowicie wyeliminować zmiany naczyniowe i przebarwienia skórne. Głównymi obszarami poddawanymi zabiegowi są nogi oraz twarz, jednak skutecznie radzi sobie z problemami na całym ciele. V-laser pozwala usunąć rozsiane po całej kończynie pajączki oraz duże, poszerzone nawet do 4 mm naczynka.

Zastosowań i moc V-lasera pozwalają na terapię dużo szerszej gamy patologii naczyniowej, niż zapewniały to dotychczas stosowane lasery naczyniowe – widocznych naczynek na twarzy, szczególnie na skrzydełkach nosa, teleangiektazji, unaczynionych blizn, wrodzonych malformacji naczyniowych, poszerzonych naczyń na kończynach dolnych i rumienia na twarzy, który u osób młodych jest wyrazem żywej gry naczynioruchowej, a u osób starszych może poprzedzać lub towarzyszyć trądzikowi różowatemu.

O wyjątkowości urządzenia decyduje kilka składników, jednym z nich jest wykorzystanie dwóch harmonicznych fali o długości 1064 i 532.

 • Impuls KTP o długości fali 532 nm wykazuje wysokie powinowactwo do oksyhemoglobiny, dzięki czemu możemy wybrać terapię o zwiększonej skuteczności i większym komforcie dla pacjenta. Dzięki temu impulsowi V-laser działa niezwykle skutecznie przy usuwaniu i redukcji m.in. drobnych naczyniaków, rumienia, teleangiektazji.
 • Impuls Nd:YaG o długości fali 1064 nm jest wyjątkowo skuteczny w leczeniu grubszych naczyń krwionośnych położonych głębiej, przede wszystkim kończyn dolnych.
 • MikropulsNd:YaG efektywnie redukuje blizny unaczynione, redukuje rumień i leczy trądzik różowaty.

 

Dodatkowym atutem V-lasera jest innowacyjna technologia chłodzenia, która zapewnia Pacjentowi bezpieczeństwo i komfort w trakcie wykonywania zabiegu. Ciągłe chłodzenie skraca czas rekonwalescencji oraz minimalizuje ryzyko powikłań, a efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Jak przebiega zabieg?

Zabieg z użyciem V-lasera jest krótki. Długość zależy od miejsca, które zostaje poddane leczeniu, objętości zmian. Podczas zabiegu pacjent otrzyma specjalne okulary do osłonięcia oczu. Zostanie zaaplikowany żel przewodzący chłodzenie, który zapewnia bezpieczeństwo i komfort podczas działania lasera. Zabieg nie wymaga znieczulenia. W trakcie zabiegu laserowego usuwania naczynek dochodzi do reakcji fototermolizy. Krew obecna w naczyniach wybiórczo wychwytuje promieniowanie lasera w większym stopniu niż otaczające tkanki. Wskutek tego dochodzi do gwałtownego podgrzania naczynka i jego nieodwracalnego zniszczenia i wchłonięcia. Naczynia zwykle ulegają pełnemu wchłonięciu po okresie 8 – 12 tygodni. W przypadku naczynek żylnych na twarzy zwykle około 2 tygodni. Po tym okresie większość naczynek całkowicie zaniknie, a pozostałe staną się jaśniejsze. Niektóre naczynia mogą wymagać powtórnego zabiegu.

WSKAZANIA:

Zmiany naczyniowe:

 • pajączki, teleangiektazje, poszerzone żyłki
 • trądzik różowaty
 • rumień
 • naczyniaki płaskie
 • brodawki
 • plamy rubinowe

 

Zmiany pigmentowe:

 • plamy soczewicowate
 • hiperpigmentacje
 • piegi
 • melazma
 • PIH
 • przebarwienia połączone z rumieniem

 

Odmładzanie skóry:

 • stymulacja kolagenu
 • wyrównywanie kolorytu skóry
 • poprawa tekstury skóry
 • redukcja porów i zmarszczek

 

EFEKTY:

Efekt zabiegu zależy od indywidualnych uwarunkowań organizmu pacjenta, wielkości zmiany oraz ilości przeprowadzonych zabiegów. Efekty możliwe do osiągnięcia są zawsze omawiane w gabinecie, podczas konsultacji przed wykonaniem zabiegu. Zabieg ma na celu zamknąć poszerzone naczynka, zredukować rumień, trądzik różowaty, usunąć naczyniaki oraz wyeliminować lub zmniejszyć przebarwienia. Skóra staje się gładka, odmłodzona, bez widocznych zmian naczyniowych oraz pigmentacyjnych.

V-Laser – laser naczyniowy – Dzierżoniów

Zamykanie naczynek laser skóra zabiegi, V-Laser
Zamykanie naczynek laser skóra zabiegi, V-Laser
Zamykanie naczynek laser skóra zabiegi, V-Laser
Zamykanie naczynek laser skóra zabiegi, V-Laser
Zamykanie naczynek laser skóra zabiegi, V-Laser
Zamykanie naczynek laser skóra zabiegi, V-Laser
Zamykanie naczynek laser skóra zabiegi, V-Laser

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar