Czym jest NCTF 135 HA?

Najprościej rzecz ujmując NCTF 135 HA to jedyny preparat na rynku medycyny estetycznej, który ma aż 8 udokumentowanych właściwości w profilaktyce anti-aging. Czysty biologicznie kompleks polirewitalizujący opierający się na związkach biologicznie czynnych stosowany jako mezoterapia igłowa.

Zawiera między innymi kwas hialuronowy o wysokim stężeniu (5 mg/ml) oraz witaminy, aminokwasy, minerały, koenzymy, kwasy nukleinowe oraz substancje reaktywne.

NCTF 135 HA to wyjątkowy produkt w kosmetologii, który przy zastosowaniu mezoterapii pistoletem przynosi zachwycające efekty w profilaktyce przeciwstarzeniowej.

Wskazania:

  • skóra sucha, pozbawiona elastyczności, odwodniona
  • zmarszczki (w szczególności w przypadku licznych drobnych zmarszczek)
  • chęć poprawy i wyrównania kolorytu skóry, nadania jej młodzieńczego blasku

Efekty:

  • silne nawilżenie skóry
  • regeneracja uszkodzeń skóry
  • zwiększenie gęstości skóry właściwej
  • poprawa kolorytu skóry
  • pobudzenie wzrostu komórkowego
  • redukcja zmarszczek

PRZEBIEG ZABIEGU:

Zabieg mezoterapii NCTF 135 HA trwa zazwyczaj od 15 do 30 minut. W zależności od zaleceń lekarza oraz potrzeb skóry.

PO ZABIEGU:

Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, a także może pojawić się lekka opuchlizna. Objawy te znikają w ciągu kilku dni.

CZY ZABIEG TRZEBA POWTARZAĆ:

Zabieg mezoterapii igłowej z użyciem NCTF 135HA zaleca się wykonywać w sesjach: 3 zabiegi w odstępach 15 dni, następnie 2 zabiegi co miesiąc, na końcu faza podtrzymująca, czyli 1 zabieg co 3 miesiące.

NCTF 135 HA, NCTF 135 HA
NCTF 135 HA, NCTF 135 HA

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar