Nasz Gabinet Kosmetyczny Thalgo Anna Skrzyszewska został laureatem ogólnopolskiego konkursu „SUPER SALON 2012” organizowanego od 20 lat przez magazyn „Salon i Elegancja”.  Wręczenie nagród odbyło się podczas Międzynarodowych Targów Kosmetycznych Salon-Wiosna 2013 w Warszawie.

,,Super Salon” to najbardziej ceniony konkurs w branży kosmetycznej. O jego prestiżu świadczy fakt, że co roku bierze w nim udział kilka tysięcy gabinetów z całej Polski.

Jury stanowią lekarze i największe autorytety związane z branżą kosmetyczną. Kryteria oceny są bardzo szerokie -począwszy od oferty zabiegowej, poprzez wykształcenie personelu, pracę na nowoczesnym sprzęcie, podnoszenie kwalifikacji, wprowadzenie innowacyjnych metod, na wyglądzie i komforcie samego salonu kończąc.

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar