Sculptra medycyna estetyczna twarz, Sculptra

CZYM JEST SCULPTRA?

Sculptra to używany w medycynie estetycznej preparat, który stymuluje naturalną produkcję kolagenu. Wypełnia zmarszczki, poprawia strukturę skóry oraz tworzy naturalny lifting, poprawiając owal twarzy. Sculptra wypełnia zwiotczałe obszary, ujędrnia skórę przywracając jej młodzieńczy wygląd.

WSKAZANIA:

Preparat Sculptra zaleca się do powiększania objętości okolic skóry (wolumetria). Stosuje się go do:

  • korekcji zagłębień skóry, zmarszczek, blizn
  • przy objawach starzenia się skóry

Może być również stosowany do korekcji braków objętości skóry w przypadku zaniku tkanki tłuszczowej.

EFEKTY:

Efektem zabiegu jest poprawa jakości skóry, jej kolorytu oraz jędrności. Efekt nie jest widoczny od razu, Sculptra stymuluje produkcję kolagenu, który stopniowo regeneruje i liftinguje skórę. Efekty są widoczne po upływie kilku tygodni.

PRZED ZABIEGIEM:

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem, której zadaniem jest wykluczenie przeciwwskazań oraz określenie najlepszej metody zabiegowej dla problemu pacjenta. Nakładany jest także krem znieczulający dla większego komfortu podczas zabiegu.

PRZEBIEG ZABIEGU:

Zabieg wykonuj wykwalifikowany lekarz. Przed zabiegiem zostanie przeprowadzona analiza oraz krótka konsultacja, na której zostanie ustalony plan terapii. Zabieg trwa ok. 30 minut. Lekarz za pomocą cienkiej igły wprowadza preparat w przygotowane wcześniej partie twarzy. Po wykonanym zabiegu lekarz wykona delikatny masaż w celu dokładnego rozprowadzenia preparatu.

PO ZABIEGU:

Po zabiegu należy unikać słońca oraz innych promieni UV, niewskazane jest również korzystanie z sauny. Lekarz poinstruuje, w jakich miejscach oraz z jaką częstotliwością należy wykonywać masaż. Tak, jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią.

CZY ZABIEG TRZEBA POWTARZAĆ:

Tak, dla najlepszych efektów zabieg powinien być potworzony od dwóch do trzech razy.

Sculptra – Dzierżoniów

Sculptra medycyna estetyczna twarz, Sculptra
Sculptra medycyna estetyczna twarz, Sculptra

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar