Makijaż permanentny

Marzysz o ciemnej oprawie oczu, regularnych brwiach, wyrazistych ustach? – wystarczy zrobić trwały makijaż. Taki, który podkreśli naturalne piękno rysów twarzy bez sztucznych przerysowań.

Makijaż permanentny okolicznościowy Dzierżoniów, Makijaż permanentny

Makijażem permanentnym zajmujemy się już 20 lat. Jest to delikatne wprowadzenie barwnika w głąb skóry, a właściwie naskórka. Takim makijażem można podkreślić:

  • brwi
  • oczy -kreski na powiekach górnych i dolnych
  • usta

Jest to bardzo wygodna forma zaakcentowania urody. Makijaż taki nie rozmazuje się, nie spływa. Bardzo wygodny dla osób uprawiających sport, jak również dla Pań, które z wiekiem chciałyby podkreślić blednące rysy. Utrzymuje się ok. 2-3 lat.  W zależności od potrzeb za pomocą tego makijażu można zmienić wyraz oczu, złagodzić wyraz twarzy, optycznie podnieść opadające powieki, zrekonstruować bądź przyciemnić przerzedzone brwi. Dzięki niemu można również poprawić zniekształcone rysy twarzy po wypadkach, operacjach i chemioterapii.
W pierwszych dniach po zabiegu, makijaż jest najmocniejszy, wierzchnia warstwa naskórka złuszcza się przez kilka dni wraz z częścią barwnika. Makijaż w tym czasie blednie do 50% barwy wyjściowej – jest to proces naturalny. Bardzo ważne jest w tym czasie ciągłe nawilżanie preparatami, które poleci osoba wykonująca zabieg, czyli linergistka. W 4 tygodnie po zabiegu wykonujemy pierwszą korektę. Dopiero teraz widać czy nie trzeba poprawić koloru. Korekta jest wliczona w cenę zabiegu.

ZALECENIA:
Do 5 dni po zabiegu, skóra nie powinna być myta mydłem, ani innymi kosmetykami. Skórę należy myć samą wodą. Przez dwa tygodnie nie można korzystać z basenu, sauny ani solarium. Należy unikać słońca i smarować twarz preparatami o wysokich filtrach.

Makijaż permanentny – Dzierżoniów

Makijaż permanentny okolicznościowy Dzierżoniów, Makijaż permanentny
Makijaż permanentny okolicznościowy Dzierżoniów, Makijaż permanentny

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar