, Neauvia Explosion
CZYM JEST NEAUVIA NEAYVUA EXPLOSION?

Zabieg Neauvia Explosion to najnowsze rozwiązanie, pozwalające skutecznie zadbać o wrażliwą skórę szyi i dekoltu. Terapia Neauvia Explosion łączy w sobie dwa produkty: nawilżający i ujędrniający preparat do mezoterapii Neauvia Hydro Deluxe oraz niezwykle plastyczny wypełniacz Neauvia Intense Rheology z kwasem hialuronowym o stężeniu 22 mg/ml. Zawarte w tej mieszance aminokwasy glicyna i l-prolina pomagają w odbudowie kolagenu oraz sprawiają, że efekt jest długotrwały.

WSKAZANIA:

  • zmarszczki i zwiotczenie skóry szyi i dekoltu
  • zmarszczki wokół oczu, „worki” pod oczami
  • wygładzenie i odmładzanie, poprawa elastyczności skóry

 

EFEKTY:

  • nawilżanie i odżywienie skóry
  • rozświetlenie skóry.
  • odbudowa objętości,
  • redukcja obręczy wokół szyi,
  • wzrost napięcia skóry
  • Soft Lifting

 

PRZED ZABIEGIEM:

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem której zadaniem jest wykluczenie przeciwwskazań oraz określenie najlepszej metody zabiegowej dla problemu pacjenta. Nakładany jest także krem znieczulający dla większego komfortu podczas zabiegu.

PRZEBIEG ZABIEGU:

Do skóry pacjenta wstrzykuje się odpowiednią dawkę preparatu Hydro Deluxe oraz Intense Rheology.

PO ZABIEGU:

Tak, jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią.

CZY ZABIEG TRZEBA POWTARZAĆ:

Zalecamy wykonanie serii 3 zabiegów w odstępach 1 miesięcznych.

Neauvia Explosion – Dzierżoniów

, Neauvia Explosion
, Neauvia Explosion

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar