Luksusowa mezoterapia Teosyal Redensity 1, Luksusowa mezoterapia Teosyal Redensity 1

Czym jest Teosyal Redensity 1?

Luksusowa mezoterapia Teosyal Redensity 1 to nowa koncepcja zabiegu odbudowy skóry z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Łączy ona w sobie techniki wypełniania i mezoterapii. Kompleks aminokwasów stymuluje wytwarzanie włókien kolagenu i elastyny, a także reguluje proces gojenia oraz odbudowy tkanek. 

Kuracja Teosyal Redensity 1 składa się z trzech sesji przeprowadzanych co trzy tygodnie. Zalecana jest wiotkiej i pozbawionej blasku skórze pokrytej drobnymi zmarszczkami. Podczas zabiegu żel podawany jest śródskórnie wzdłuż linii zmarszczek. Technika powierzchownych mikrowkłuć do naskórka sprawia, że produkt dozowany jest w takiej samej ilości na całej powierzchni.

Wskazania:

  • wiotka, pozbawiona blasku skóra twarzy, dekoltu, szyi 
  • drobne zmarszczki, wynikające z odwodnienia
  • skóra palacza
  • szara i zmęczona cera
  • starzejąca się skóra wymagająca nawilżenia i poprawy gęstości

 

Efekty:

  • wyraźnie wygładzone rysy twarzy
  • poprawa nawilżenia i gęstości skóry
  • zmarszczki stają się mniej widoczne
  • przywrócenie naturalnego blasku skórze

 

PRZED ZABIEGIEM:

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem, której zadaniem jest wykluczenie przeciwwskazań oraz określenie najlepszej metody zabiegowej dla problemu pacjenta. Nakładany jest także krem znieczulający dla większego komfortu podczas zabiegu.

PRZEBIEG ZABIEGU:

Skórę znieczula się kremem znieczulającym, następnie dokładnie dezynfekuje.Kwas hialuronowy wstrzykiwany pod skórę za pomocą bardzo cienkiej igiełki. Zabieg trwa około 20 minut.

PO ZABIEGU:

Należy pić odpowiednią ilość wody, około 1,5 litra. Nie należy wystawiać skóry po zabiegu ma bezpośrednie promieniowanie słoneczne (a także na solarium). Nie wolno też narażać się na działanie ekstremalnych temperatur (intensywne zimno, sauna).

Luksusowa mezoterapia Teosyal Redensity 1, Luksusowa mezoterapia Teosyal Redensity 1
Luksusowa mezoterapia Teosyal Redensity 1, Luksusowa mezoterapia Teosyal Redensity 1
Luksusowa mezoterapia Teosyal Redensity 1, Luksusowa mezoterapia Teosyal Redensity 1

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar