Technologia IPL

Depilacja laserowa IPL to wiązka o optymalnej mocy, fotoodmładzanie, laserowe usuwanie naczynek, usuwanie przebarwień.

Jak to działa?

Światło precyzyjnie dostarcza energię do tkanki. Energia promienista jest zamieniana na ciepło w celu zniszczenia docelowych komórek i osiągnięcia stawianego efektu terapeutycznego. Światło jest absorbowane przez melaninę lub krew. Co ważne, w porównaniu z zabiegami stricte laserowymi, zabiegi IPL są praktycznie bezbolesne.

Proces depilacji przebiega następująco:

  • Melanina włosa absorbuje światło.
  • Energia fali świetlnej powoduje przegrzanie mieszka włosowego, co prowadzi do jego trwałego uszkodzenia (niezbędne jest podgrzanie do temperatury > 70o C.).
  • Zachodzi denaturacja białek, co powoduje wypadnięcie włosa i hamuje jego odrastanie.

W programie umożliwiającym usuwanie zbędnego owłosienia IPL iPulse i200+ emituje wiązkę światła o długości fali świetlnej absorbowalnej przez melaninę włosa. Komputer dobiera właściwą dla danego rodzaju skóry i typu owłosienia moc oraz wersję impulsu. Umożliwia to minimalizowanie wystąpienia ew. powikłań pozabiegowych oraz podnosi skuteczność i efektywność zabiegu.

Brytyjskie urządzenie iPulse posiada polski certyfikat medyczny i jako jedno z nielicznych certyfikat FDA w USA.
iPulse przełomowa technologia IPL opracowana przez firmę CYDEN Co we współpracy z gigantami technologii Bang & Olufsen i Panasonic.
iPulse oferuje najwyższą wydajność przy najniższych możliwych dawkach energii w stosunku do konwencjonalnych IPL’i.

Technologia IPL IPulse – Dzierżoniów

Depilacja Laserowa IPL Ipulse Dzierżoniów, Technologia IPL
Depilacja Laserowa IPL Ipulse Dzierżoniów, Technologia IPL
Depilacja Laserowa IPL Ipulse Dzierżoniów, Technologia IPL

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar