SECRET RF - Radiofrekwencja mikroigłowa, SECRET RF – Radiofrekwencja mikroigłowa
SECRET RF – Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa to zupełnie nowy wymiar medycyny estetycznej, która w ostatnich latach zyskuje na popularności. Przyczynia się do poprawy wyglądu skóry poprzez redukcję zmarszczek, blizn i rozstępów. Radiofrekwencja mikroigłowa jest bezpieczna i może być stosowana na wszystkich typach skóry. Jest to nieinwazyjny zabieg wykorzystujący fale radiowe do podgrzewania tkanki i wykorzystujący nakłuwanie do wzmożenia produkcji kolagenu. Chcesz pozbyć się zmarszczek, blizn potrądzikowych czy podnieść napięcie swojej skóry? Zabieg medycyny estetycznej SECRET RF – Radiofrekwencja mikroigłowa w Skrzyszewscy Klinika Urody jest dla Ciebie!

Czym jest zabieg medycyny estetycznej SECRET RF – Radiofrekwencja mikroigłowa?

Secret RF to zabieg medycznej radiofrekwencji mikroigłowej. Wykonuje go wykwalifikowany lekarz specjalista. Secret RF został oznaczony certyfikatami FDA i CE, które gwarantują skuteczność i bezpieczeństwo. Wykorzystywany w zabiegach Secret RF wprowadza w dany obszar ciała bardzo cienkie igły, emitując przy tym nagrzewającą tkankę falę radiową. Co ciekawe zabieg odbywa się bez przegrzania skóry i bez ryzyka poparzeń. Tego typu zabiegi obkurczają włókna kolagenowe, a także wspomagają zabiegi regeneracyjne. Secret RF to połączenie dwóch technik, oddziaływanie falą radiową oraz nakłuwanie. Dzięki takiemu duetowi efektywnie podniesiesz napięcie swojej skóry, zredukujesz blizny, zmarszczki i rozstępy, a także pozbędziesz się zwiotczeń.

Radiofrekwencja i mikronakłuwanie Secret RF Dzierżoniów

Wykorzystywany w SECRET RF – Radiofrekwencja mikroigłowa to prąd o częstotliwości fal radiowych zapewnia możliwość ścisłego kontrolowania podgrzewanego miejsca. Inicjuje to procesy regeneracyjne oraz przebudowuje struktury w skórze. Tak najprościej możemy wytłumaczyć to w jaki sposób, dzięki zabiegowi medycyny estetycznej Secret RF, zachodzi poprawa elastyczności i jędrności skóry. Mikronakłuwanie natomiast odgrywa w Secret RF równie ważną rolę. Opiera się o wykonywanie nakłuć stymulujących procesy pobudzające regenerację i naprawę skóry. Działanie wspólne tych dwóch technologii pozwala na kompleksowe i przede wszystkim efektywne działanie. W Skrzyszewscy Klinika Urody Dzierżoniów wykorzystujemy Secret RF, docierając do licznych warstw skóry, zapewniając naszym pacjentom pożądaną rewitalizację. Metoda regeneracji oferowana przez Secret RF sprawdza się w przypadku każdego rodzaju skóry oraz pozwala zniwelować oznaki starzenia.

Efekty radiofrekwencji mikroigłowej – Secret RF Skrzyszewscy Klinika Urody Dzierżoniów

Wygładzenie skóry, wyrównanie jej kolorytu, zagęszczenie zwiotczeń czy poprawa napięcia skóry, a dzięki temu redukcja zmarszczek – jeśli szukasz odpowiedzi na te problemy, Secret RF jest dla Ciebie. W Skrzyszewscy Klinika Urody Dzierżoniów po konsultacji z lekarzem jesteśmy w stanie poprawić owal twarzy za pomocą termicznego liftingu wykonanego Secret RF. Zabieg medycyny estetycznej zbawiennie wpłynie nie tylko na skórę twarzy. Idealnie sprawdzi się również na szyi oraz pozostałych częściach ciała, które potrzebują napięcia. Nie dosyć, że Secret RF jest uniwersalny, to można go wykonywać przez cały rok.

Podsumowanie

Nie musisz się ograniczać, zadbaj o swoją skórę ze Skrzyszewscy Klinika Urody Dzierżoniów. W naszym gabinecie medycyny estetycznej specjaliści służą pomocą na każdym etapie. Gwarantujemy konsultacje z lekarzem, by zagwarantować spektakularne efekty odpowiednio dobranych zabiegów.

Skrzyszewscy Klinika Urody to miejsce w którym poczujesz się bezpieczna oraz otoczona profesjonalną opieką lekarza. Umów się na wizytę!

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar