Biostymulatory medycyna estetyczna Dzierżoniów, Biostymulatory medycyna estetyczna Dzierżoniów

Biostymulatory to, znane medycynie estetycznej, specjalnie opracowane preparaty, które za zadanie mają odbudowę struktur skóry. Jędrna i elastyczna cera pozbawiona zmarszczek to cel każdej z nas. Medycyna estetyczna w mieście Dzierżoniów oferuje zabieg biostymulatory na wymodelowanie konturu twarzy i korygowanie niedoskonałości. Biostymulatory wykorzystywane są w wielu różnych zabiegach zapobiegających starzeniu i rewitalizujących.

Najlepsze biostymulatory dostępne w Skrzyszewscy Klinika Urody Dzierżoniów

Biostymulatory w zabiegach medycyny estetycznej, tak jak wcześniej wspominaliśmy, znajdują szerokie zastosowanie. Dostępne są również w naszym gabinecie! Skrzyszewscy Klinika Urody Dzierżoniów oferuje zabiegi na najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Najważniejszym celem zabiegów z wykorzystaniem biostymulatorów jest wykorzystywanie naturalnych procesów naprawczych tkanek skóry. Biostymulatory pobudzają naturalne zdolności regeneracji w naszym organizmie. Skrzyszewscy Klinika Urody Dzierżoniów polecają biostymulatory szczególnie tym, którzy chcą przywrócić skórze utracone właściwości, poprawić jej kondycję i zrewitalizować ją. Zabiegi z wykorzystaniem biostymulatorów pobudzają skórę do produkcji kolagenu i elastyny.

Medycyna estetyczna Dzierżoniów – Jalupro

Odmładzanie i przywrócenie właściwej kondycji skóry dla cery dojrzałej. Tym głównie zajmują się zabiegi medycyny estetycznej Jalupro. Substancje zawarte w opatentowanych preparatach Jalupro mocno wspierają procesy komórkowe i metaboliczne poprzez dostarczanie do skóry dokładnie tych składników, których potrzebuje. Dodatkową zaletą preparatów Jalupro jest wyjątkowa skuteczność w walce ze starzeniem się skóry. W Skrzyszewscy Klinika Urody Dzierżoniów, wykorzystujemy biostymulatory Jalupro jako aminokwasową terapię zastępczą. Najważniejszym aspektem w zabiegach Jalupro jest przywrócenie blasku i elastyczności skórze, a także zapobieganie utracie tej jędrności. Jalupro zapobiega też starzeniu się, a także redukuje zmarszczki do minimum. 

Jeżeli zmagasz się ze zmarszczkami, oznakami starzenia i fotostarzenia czy bliznami, rozstępami i cieniami pod oczami, zgłoś się do Skrzyszewscy Klinika Urody Dzierżoniów. Nasi specjaliści medycyny estetycznej przy pomocy preparatów Jalupro nadadzą na nowo odżywienia Twojej skórze.

Medycyna estetyczna Dzierżoniów – zabiegi z własnej krwi

W Skrzyszewscy Klinika Urody Dzierżoniów, oferujemy innowacyjne metody wykorzystania biostymulatorów. Terapia osoczem i fibryną komórkową to naturalna biostymulacja odmładzająca z własnej krwi pacjenta. Ten zabieg medycyny estetycznej w Skrzyszewscy Klinika Urody Dzierżoniów jest elastyczny. Co to znaczy? Otóż jest kilka możliwości wykonania go. Na przykład można podać pacjentowi samo osocze lub jedynie fibrynę, przy jednoczesnej możliwości wykorzystania w zabiegu obydwu tych składników. Oczywiście w Skrzyszewscy Klinika Urody najwyższą wartością jest dobro i bezpieczeństwo pacjentów. Z tego względu przed każdym zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z naszym lekarzem specjalistą.

Osocze bogatopłytkowe Dzierżoniów

Osoczem bogatopłytkowym nazywamy preparat pozyskiwany z krwi pacjenta, który jest koncentratem płytek krwi w niewielkiej objętości osocza. Dzięki zawartości zbawiennych dla skóry czynników, osocze bogatopłytkowe jest doskonałym materiałem odmładzającym. Przyspiesza także gojenie i regenerację, w tym idealnie sprawdzi się przy kuracji na porost włosów.

Fibryna komórkowa Dzierżoniów

Tak jak w przypadku osocza, fibryna komórkowa pozyskiwana jest z krwi pacjenta. Jednak pozyskiwanie jej odbywa się w nieco inny sposób. Fibryna komórkowa pozyskiwana jest w procesie odwirowania i izolowania. Posiada bardzo dużo płytek krwi, leukocytów i komórek macierzystych. Skoncentrowana formuła fibryny sprawia, że preparat utrzymuje się znacznie dłużej w miejscu aplikacji. Dzięki temu, efekty fibryny związane z regeneracją i naprawą skóry są bardziej widoczne.

Podsumowanie

Czy któryś z zabiegów szczególnie przyciągnął Waszą uwagę? Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą medycyny estetycznej Skrzyszewscy Klinika Urody Dzierżoniów. Zadbaj naturalnie o swoje piękno.

Pełna oferta wykonywanych w Skrzyszewscy Klinka Urody znajduje się TUTAJ.

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar