Usuwanie zmian skórnych – Skrzyszewscy Klinika Urody Dzierżoniów

Usuwanie zmian skórnych, Usuwanie zmian skórnych
Usuwanie zmian skórnych

Zmiany skórne są tak powszechne w społeczeństwie, że większość z nas zdaje się ich nie zauważać. Już nawet dzieciom pojawiają się pierwsze zmiany i znamiona. Dla jednych zmiany skórne będą uciążliwe, a dla innych będą kojarzyły się ze znakiem rozpoznawczym i czymś wyjątkowym. Niemniej każda zmiana skórna powinna być przez nas bacznie obserwowana. Im jesteśmy starsi, tym więcej różnych zmian pojawia się na naszym ciele. Profilaktycznie należy więc kontrolować wszelkie tego typu zmiany skórne u specjalistów.  Usuwanie zmian skórnych jest jest jednym z częściej wyszukiwanych zabiegów przez pacjentów.

Rozpoznawanie zmian skórnych oraz wizyta u specjalisty

Najczęściej występujące zmiany skórne nie są bezpośrednim zagrożeniem zdrowia. Łagodne zmiany mają najczęściej charakter brodawek, tłuszczaków i kaszaków, czy zmian barwnikowych. Oprócz tego, że mogą przeszkadzać nam estetycznie, nierzadko ulegają również uciążliwym stanom zapalnym i infekcjom. Tak jak wspominaliśmy, bardzo ważna jest obserwacja zmian skórnych i profilaktyczne sprawdzanie ich u specjalisty. Jako specjaliści w Skrzyszewscy Klinika Urody będziemy to podkreślać ponieważ niekontrolowane zmiany mogą być poważnym zagrożeniem zdrowia. Zmiany nowotworowe, bo o nich mowa, mogą przypominać do złudzenia łagodne zmiany skórne, lub z nich powstawać.

W Skrzyszewscy Klinika Urody w Dzierżoniowie, zawsze przed wykonaniem zabiegu prowadzimy wywiad z pacjentem oraz omawiamy daną zmianę proponując rozwiązania. Nasi specjaliści ustalają każdy szczegół, aby zapewnić pacjentom maksymalne bezpieczeństwo podczas zabiegów. Nasza klinika słynie z doświadczenia i profesjonalizmu, dzięki temu osoby zainteresowane zabiegami mogą liczyć na doskonałą opiekę. Zmian skórnych nie należy się bać, bowiem nie każda z nich jest niebezpieczna. Jednak nie bagatelizujmy sprawy i zadbajmy o profilaktykę!

Usuwanie zmian skórnych. Jakimi zabiegami pozbędę się zmian skórnych? Skrzyszewscy Klinika Urody radzi

Zmiany skórne można usuwać różnymi metodami. Od wykorzystania działania zimna, prądu czy fal radiowych po metody chirurgiczne. W Skrzyszewscy Klinika Urody w Dzierżoniowie, zawsze na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo. Dlatego też dopiero po przeprowadzonej konsultacji wybieramy metodę pozbycia się danej zmiany skórnej. Wszystko uzależnione jest od jej typu i oceny naszego specjalisty w klinice.

Jalupro – aminokwasowa terapia zastępcza

Jako Skrzyszewscy Klinika Urody w Dzierżoniowie, należymy do elitarnego grona Autoryzowanych Gabinetów Jalupro Polska. Preparaty Jalupro to opatentowane i unikalne połączenie składników, aby dostarczyły naszej skórze dokładnie tego, czego aktualnie potrzebuje. Główne zadanie preparatów Jalupro to bio-rewitalizacja poszczególnych obszarów skóry. Bezpośrednimi wskazaniami do wykonania zabiegu z użyciem preparatów Jalupro są między innymi cienie pod oczami, rozstępy i blizny potrądzikowe. W efekcie tego zabiegu poprawie ulegnie gęstość i elastyczność naszej skóry oraz przyspieszony zostanie proces gojenia. Efekty zabiegu, z użyciem Jalupro w Dzierżoniowie, utrzymują się nawet do 12 miesięcy!

Secret RF – radiofrekwancja mikroigłowa

Mimo skomplikowanej nazwy, ta nowatorska metoda walki ze zmianami skórnymi, to nic innego jak zabieg z wykorzystaniem fal radiowych. W Skrzyszewscy Klinika Urody posiadamy aż 7 zabiegów Secret RF. Głównymi obszarami skupienia tego zabiegu są twarz, szyja, dekolt oraz rozstępy. Co ważne i ciekawe, zabiegi Secret RF możemy stosować cały rok, są wysoce bezpieczne co zostało potwierdzone certyfikatami. W Skrzyszewscy Klinika Urody w mieście Dzierżoniów oferujemy również połączenie zabiegów Dermapen z laserem frakcyjnym. Zabiegi Secret RF w Dzierżoniowie zmniejszą nasze pory, widocznie zredukują blizny, nawet te potrądzikowe. Do efektów możemy również zaliczyć pomoc w walce z leczeniem rozstępów oraz zamykanie naczyń krwionośnych.

V-Laser czyli laser naczyniowy

W Skrzyszewscy Klinika Urody w Dzierżoniowie, dysponujemy najnowocześniejszym i najskuteczniejszym laserem. Dzięki V-laserowi bezpiecznie, efektownie, oraz prawie bezbolesnie jesteśmy w stanie nawet całkowicie wyeliminować zmiany naczyniowe i przebarwienia skórne. Wskazania do wykonania zabiegu V-Laserem możemy podzielić na 3 grupy. Są to zmiany naczyniowe (m.in. pajączki, trądzik różowaty, brodawki), zmiany pigmentowe (np. piegi, melazma, przebarwienia połączone z rumieniem) oraz odmładzanie skóry. Efekty zabiegu V-Laser w naszej klinice w Dzierżoniowie zależą od indywidualnych uwarunkowań organizmu pacjenta. Ważną rolę pełnią również takie czynniki jak wielkość zmiany oraz ilość przeprowadzonych zabiegów. Efekty możliwe do osiągnięcia są zawsze omawiane przez naszych specjalistów w gabinecie, podczas konsultacji przed wykonaniem zabiegu. 

Podsumowanie

Pojawianie się zmian skórnych na naszym ciele jest zupełnie naturalne i nie należy się tego obawiać. Co ważne, należy je monitorować i profilaktycznie konsultować ich stan ze specjalistą. Medycyna estetyczna nieustannie się rozwija i dysponujemy coraz większym wachlarzem metod walki ze zmianami skórnymi. Borykasz się z tego typu problemem? Zapraszamy do Skrzyszewscy Klinika Urody na konsultacje.

Wszystkie zabiegi umówisz TUTAJ

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar