Zabiegi Thalgo

Algi morskie, które rodzą się na podwodnych morskich plantacjach wraz z pierwszymi marcowymi promieniami słonecznymi, a ich zbiory rozpoczynają się w maju. Jednym z produktów, który powstaje w wyniku przetwarzania alg, są MIKRONIZOWANE ALGI MORSKIE, rewelacyjny preparat zawierający witaminy, minerały, proteiny.

Twoja skóra z upływem czasu staje się delikatniejsza i wrażliwsza. Z wiekiem zaczyna tracić swoją elastyczność na skutek niedoborów hormonalnych. Zabiegi te przywrócą naturalny blask Twojej skórze, regenerując skórę od wewnątrz.

Kuracja Mikronizowanymi Algami należy do jednych z najbardziej skutecznych i naturalnych metod błyskawicznego modelowania sylwetki ciała i redukcji tkanki tłuszczowej. Algi te pomagają naszym Klientkom i Klientom nie tylko zredukować cellulit (skórkę pomarańczową), zmniejszyć obwód ud, bioder, talii i pośladków, ale także oczyszcza organizm z toksyn. Pomaga łagodzić dolegliwości o podłożu reumatycznym i dermatologicznym. Już po pierwszym zabiegu skóra nabierze aksamitnej delikatności i gładkości. Systematycznie przeprowadzona seria zabiegów sprawia, że skóra odzyskuje młodzieńczą jędrność i gładkość, a tkanka tłuszczowa ulega widocznemu zmniejszeniu. Kuracja z Mikronizowanych Alg Morskich jest bardzo popularna w Europie i na całym świecie. Zabieg taki wykonywany w naszym salonie trwa ok. 1h i zakończony jest wmasowaniem specjalnego żelu podtrzymującego efekt spalania tkanki tłuszczowej.

Zabieg rozpoczyna się od peelingu. Pozwala to idealnie przygotować skórę do dalszych kroków. Pozbawione martwego naskórka ciało jeszcze lepiej wchłaniała zawarte w preparatach składniki. Następnie wykonywany jest okład z mikronizowanej algi morskiej bogatej w minerały i witaminy. Maska posiada właściwości detoksykujące, nawilżające i antycellulitowe.

Okłady z Alg Thalgo – Dzierżoniów

Zabiegi z algami Thalgo:
Okłady AlgiThalgo Algi Modelowanie Tkanka Tłuszczowa, Zabiegi Thalgo
Okłady AlgiThalgo Algi Modelowanie Tkanka Tłuszczowa, Zabiegi Thalgo
Okłady AlgiThalgo Algi Modelowanie Tkanka Tłuszczowa, Zabiegi Thalgo

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar