Zabieg Geneo kosmetyczno-pielęgnacyjne połączenie, Geneo – 3 korzyści w 1 zabiegu
Geneo Klinika Urody Skrzyszewscy

Zabieg Geneo to kosmetyczno-pielęgnacyjne połączenie, które działa kompleksowo na aż 3 aspekty naszej skóry, stąd stwierdzenie Geneo – 3 korzyści w 1 zabiegu. Geneo zwane jest również “zabiegiem bankietowym”, ponieważ jego efekt jest widoczny niemalże od razu. Obserwujesz u siebie pierwsze oznaki starzenia, a cienie i worki pod oczami nie dają Ci spokoju? To już czas zgłosić się do Skrzyszewscy Klinika Urody w Dzierżoniowie na innowacyjny zabieg Geneo.

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu Geneo

Zanim na dobre zanurzymy się w temacie korzyści i efektów, które idą za zabiegiem Geneo, należy zacząć od wskazań i przeciwwskazań. Na jakie przypadłości naszej skóry Geneo nada się idealnie? Szara, wymagająca dotlenienia cera oraz sucha, wrażliwa i podrażniona skóra. Wiotkość, zmarszczki, trądzik, rozszerzone pory, skóra tłusta lub pozbawiona blasku. Nawet nierównomierny koloryt skóry, przebarwienia i zrogowaciały naskórek nie są wyzwaniem dla zabiegu Geneo.
Niestety mimo zbawiennego działania na wiele kwestii, zabieg Geneo jest niewskazany dla osób z chorobami nowotworowymi skóry. Przeciwwskazaniem są również wirusowe lub bakteryjne zapalenia skóry. Aktywna opryszczka, trądzik, a przede wszystkim uczulenie na retinol lub kwas cytrynowy. Nieustabilizowana cukrzyca, zaburzenia krążenia czy układu nerwowego, a także ciąża i karmienie piersią także są wyraźnym przeciwskazaniem do wykonania zabiegu Geneo.
Wszystkie szczegóły przed wykonaniem zabiegu w Skrzyszewscy Klinika Urody omawiane są na wywiadzie z pacjentem.

Jak wygląda zabieg i jak działa Geneo?

Przed samym zabiegiem skóra zostaje dokładnie oczyszczona, a następnie wykonywany jest delikatny masaż z użyciem kapsułki i żelu. Zwiększa się dzięki temu dotlenienie skóry, co jest naturalnym procesem fizjologicznym. Kolejnym etapem jest zaaplikowanie serum, które wprowadza pożądane składniki do skóry, kiedy jest ona w stanie wysokiej wchłanialności.
Zabieg Geneo jest przyjemny i komfortowy dla pacjenta. Dodatkowym plusem jest to, że Geneo daje spektakularny efekt rewitalizacji skóry już po pierwszym zabiegu. Aby przedłużyć ten efekt, należy zabieg Geneo wykonywać w serii. Pozwoli nam to utrzymać skórę intensywnie dotlenioną, rozświetloną i odmłodzoną.
Geneo to innowacyjne podejście do pielęgnacji skóry. Czas zabiegu to około 30 minut, po których nie trzeba specjalnej rekonwalescencji. W Skrzyszewscy Klinika Urody Dzierżoniów zabieg wykonywany jest przez wykwalifikowanego kosmetologa, tym samym gwarantuje bezpieczeństwo. Dowiedz się więcej tutaj.

Geneo efekty

Efekty zabiegu Geneo mogą różnić się w zależności od użycia konkretnego preparatu, sprecyzowanego na dane potrzeby skóry. 

  • Illuminate – poprawa kolorytu skóry i jej wyjątkowe rozświetlenie. 
  • Balance – oczyszczenie i zbilansowanie cery tłustej oraz poprawienie jej struktury i wyglądu. 
  • Revive – rewitalizacji skóry matowej i redukcji drobnych zmarszczek. 
  • Detox – napięcie i rozjaśnienie skóry, zapewniające efekt równowagi, odświeżenia i odmłodzenia. 
  • Hydrate – odżywienie i oczyszczenie skóry suchej i matowej. Dogłębnie nawilżenie i zdrowy naturalny blask.

Jednak są pewne stałe efekty zabiegu Geneo, których możemy spodziewać się za każdym razem. Wyrównanie kolorytu skóry i poprawa jej struktury, a także jej rozświetlenie i nawilżenie. Złuszczenie zrogowaciałego naskórka, a przy tym odmłodzenie, ujędrnienie i lifting. Dla jak najlepszych efektów Geneo powinno się stosować w serii 3-5 zabiegów co 1-2 tygodnie.

Podsumowanie

Zabieg Geneo kosmetyczno-pielęgnacyjne połączenie będzie idealny dla wszystkich tych, którzy oczekują spektakularnych efektów już po pierwszej wizycie. Już dziś umów wizytę w Skrzyszewscy Klinika Urody w Dzierżoniowie i olśniewaj piękną, odżywioną cerą!

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar