Opalanie natryskowe w Dzierżoniowie, Opalanie natryskowe w Dzierżoniowie – złota opalenizna w 5 minut!
Opalanie natryskowe w Dzierżoniowie

Piękna, brązowa opalenizna to nie tylko poprawa wakacyjnego samopoczucia, ale również wyglądu skóry. Nie musisz czekać na tropikalny wyjazd, czy wylegiwać się godzinami na słońcu! W Dzierżoniowie już przed urlopem nabędziesz iście letniego koloru skóry. Z dobrodziejstw technologii opalania natryskowego korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Już nie musisz wystawiać się na wielogodzinne, szkodliwe dla Twojej skóry działanie promieni słonecznych. Skrzyszewscy Klinika Urody oferuje jedną z najlepszych i najbezpieczniejszych metod przyciemnienia skóry, jakim jest opalanie natryskowe w Dzierżoniowie.

Czym jest opalanie natryskowe? Jakie są wady i zalety?

Najprostszą definicją opalania natryskowego jest opisanie go jako najnowszy, szybki sposób na opaleniznę bez solarium i leżenia na słońcu. Opalanie natryskowe polega na nanoszeniu specjalnego preparatu urządzeniem natryskowym, które tworzy delikatną mgiełkę. Innowacyjna formuła preparatu do opalania natryskowego bazuje na substancji DHA, czyli wyciągu z winogron, który od lat znajduje swoje zastosowanie w kosmetyce. Zawarte w całym płynie opalającym poszczególne składniki odpowiadające za nawilżenie i odżywienie skóry. Zapobiegają też wiotczeniu skóry i powstawaniu na niej zmarszczek. Proces opalania natryskowego jest szybki, a dzięki natychmiastowym efektom brązowienia skóry wygląda naturalnie. 

Specjaliści z Skrzyszewscy Klinika Urody w Dzierżoniowie korzystają z najlepszych dostępnych na rynku preparatów do opalania natryskowego. Nowe formuły są bezpieczne dla kobiet w ciąży, a dodatkowo opalanie natryskowe tuszuje rozstępy i przebarwienia. Niewątpliwie ma ono szereg zalet. Najistotniejszą z nich jest bezpieczeństwo, ponieważ przy opalaniu natryskowym skóra nie jest poddawana szkodliwemu promieniowaniu UV. Przy opalaniu natryskowym nie ma również ryzyka powstania przebarwień i plam.

Niewątpliwą wadą opalania natryskowego jest występowanie alergii u niektórych osób. Dodatkowo przy aplikacji preparatu istnieje duże ryzyko wdychania oparów, które przy częstym stosowaniu mogą prowadzić do chorób układu oddechowego.

Co powinnaś wiedzieć przed zabiegiem opalania natryskowego?

Na 7 dni przed zabiegiem opalania natryskowego nie stosuj innych preparatów samoopalających. A przed samym zabiegiem nie aplikuj na ciało żadnych kosmetyków. Oprócz oczywistej kwestii jaką jest dokładne oczyszczenie skóry, należy też wykonać depilację co najmniej 24h przed zabiegiem. Należy zabezpieczyć wszelkie rany i zadrapania na ciele, a także świeże tatuaże.

Zalecenia i wskazania po zabiegu opalania natryskowego

Aby zachować swoją opaleniznę na dłużej należy stosować kilka prostych rad, które opracowane zostały przez naszych specjalistów z Skrzyszewscy Klinika Urody. Podstawą, o której musisz wiedzieć, jest to, że woda i pot zmywają natryskową opaleniznę.Dlatego też przez 2 do 8 godzin po zabiegu unikaj kontaktu z wodą, a przez 24h od natryskowego opalania nie wykonuj czynności, które powodują pocenie się. Unikaj także kąpieli w basenie i w wodzie morskiej. Do pielęgnacji opalonej natryskowo skóry używaj wyłącznie kosmetyków nawilżających, dopiero po 5 dniach od zabiegu możesz wykonać peeling. Zanim zdecydujesz się na kolejne opalanie natryskowe w Dzierżoniowie, poczekaj aż poprzednia opalenizna całkowicie zejdzie.

Podsumowanie

Specjaliści w Skrzyszewscy Klinika Urody w Dzierżoniowie korzystają z najwyższej jakości preparatów do opalania natryskowego. Zabiegi przeprowadzane przez wykwalifikowanych specjalistów z ogromnym doświadczeniem pozwalają na utrzymanie opalenizny natryskowej nawet przez 10 dni od zabiegu. Opalanie natryskowe w Dzierżoniowie to gwarancja bezpieczeństwa i satysfakcji!

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar