Medycyna estetyczna 40+ – Skrzyszewscy Klinika Urody Dzierżoniów

Medycyna estetyczna 40+, Medycyna estetyczna 40+
Medycyna estetyczna 40+

40-stka to nie koniec świata! Im więcej mamy lat, tym jesteśmy bogatsi o życiowe doświadczenia. Za tym idą jednak pewne zmiany, które mogą odebrać nam wypracowaną pewność siebie. Po 40 roku życia nasza skóra nie jest już taka jak za czasów naszych 20-stych urodzin. U kobiet często decyduje o tym niedobór estrogenu. Nierzadko w okresie wieku 40+ kobiety zaczynają przechodzić perimenopauzę, czyli wchodzą w czas poprzedzający menopauzę. Rewolucje hormonalne w organizmie powodują szereg zmian w strukturze skóry. Skłonność do przesuszania, mimo wcześniejszej tłustości, zmniejszona elastyczność i objętość, utrata jędrności. A to wszystko przez spadek produkcji kolagenu doprowadzający do głębokich zmarszczek. 

Jak temu zaradzić? Jak w okresie wieku 40+ pomoże nam medycyna estetyczna? Przedstawiamy Wam nasze TOP 3 zabiegów, które będą idealne dla skóry 40+.

Zadbaj o swój dekolt – medycyna estetyczna 40+

Oprócz zmarszczek, po 40-tym roku życia, kobietom zaczynają dokuczać również problemy z utratą jędrności skóry czy jej nadmierne przesuszenie. Dekolt jest obszarem, który zaraz po twarzy, prezentuje się pierwszy. Warto o niego zadbać z pomocą medycyny estetycznej. Chociażby ze względów zdrowotnych – jest to miejsce narażone na słońce. By uniknąć szkodliwego wpływu promieni UV należy pamiętać o nawilżeniu i kremie z wysokim SPF.

Neauvia Hydro Deluxe

Hydro Deluxe to pierwszy na polskim rynku produkt do biorewitalizacji skóry twarzy i dekoltu. Czyli obszaru, który od razu rzuca się w oczy. Klasyczne zabiegi mezoterapii pozwalają jedynie na uzyskanie chwilowego efektu nawilżenia skóry i poprawę jej wyglądu. Neauvia Hydro Deluxe to wyjątkowa, nawilżająca terapia medycyny estetycznej. Ma ona za zadanie działać w trzech wymiarach – nawilżania, odbudowy kolagenu i elastyny oraz ujędrniania skóry. Zapewnia doskonały, a przede wszystkim długotrwały efekt.

Zabiegi na szyję – medycyna estetyczna 40+

Kobiety są zgodne co do jednej tezy – szyja i dłonie najwięcej zdradzają co do kwestii wieku. Dlatego o te partie ciała również należy odpowiednio zadbać. Z doświadczenia wiemy, że skóra na szyi wraz z wiekiem robi się coraz cieńsza. Przez co jeszcze bardziej widoczne stają się przebarwienia i inne zmiany skórne. Niestety, często na jej wygląd w wieku 40+ ma wpływ również tryb życia i dotychczasowa pielęgnacja. Na szczęście żyjemy w czasach, gdzie medycyna estetyczna ma odpowiedź na większość tego typu problemów.

Secret RF – radiofrekwencja mikroigłowa

Secret RF 2.0 w zabiegach liftingujących i ujędrniających doprowadza do wprowadzenia bardzo cienkich igieł na regulowaną głębokość między 0.5 mm a 3.5 mm. Emituje przy tym falę radiową nagrzewającą tkankę wokół powierzchni igieł bez przegrzania skóry i bez ryzyka poparzeń. W wyniku wytworzenia energii w tkance dochodzi do powstania punktów koagulacji oraz kontrolowanych przegrzań, które zapoczątkowują proces regeneracji. Tak tworzą się nowe struktury kolagenowe. Secret RF 2.0 jest jednym z najpopularniejszych zabiegów wśród kobiet po 40-stce.

Oczy zwierciadłem duszy – zabiegi medycyny estetycznej dla skóry 40+ wokół oczu

Oczy są zawsze na pierwszym planie, jeśli chodzi o postrzeganie naszej osoby. To właśnie skóra wokół oczu jest najbardziej narażona na zmarszczki mimiczne, ale nie tylko. Makijaż na dojrzałej skórze 40+ również stanowi nie lada wyzwanie. Jednak w odpowiedzi jak i na zmarszczki tak i na makijaż przychodzą zabiegi medycyny estetycznej. Mowa tu oczywiście o makijażu permanentnym, który nieustannie podbija serca pacjentek naszej Kliniki Urody, oraz o botoksie.

Botoks – oczyszczona toksyna botulinowa typu A

Botoxem ostrzykuje się zmarszczki mimiczne. Działa na zasadzie czasowego ok. 6-8 miesięcznego blokowania przekaźnictwa nerwowo-mięśniowego. Powoduje to rozluźnienie poszczególnych mięśni twarzy. Toksyna botulinowa zalecana jest do korekcji zmarszczek mimicznych twarzy tj. kurze łapki, zmarszczki palacza, zmarszczki na czole, bruzdy między brwiami, tzw. ,,lwia zmarszczka”. Preparat podaje się śródskórnie cienką igłą. Przed zabiegiem nakładany jest krem znieczulający Emla.

W zależności od wieku, stanu skóry i okolic podania preparatu pożądany efekt uzyskuje się w ciągu trzech do dziesięciu dni po zabiegu.

Podsumowanie

Wkroczenie w etap wieku 40+ to nie wyrok! Dla niektórych z nas będzie to druga młodość. Medycyna estetyczna jest dla ludzi, którzy na dłużej chcą zachować młodzieńczą skórę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Skrzyszewscy Klinika Urody dostępną TUTAJ

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar