Medycyna estetyczna na jesień, Medycyna estetyczna na jesień

Kiedy lato chyli się ku końcowi, czujemy już chłodniejsze temperatury, zaczynamy się zastanawiać nad regeneracją skóry. Jak wiemy, lato bardzo ogranicza pole manewru medycyny estetycznej. Niestety nie wszystkie zabiegi można wykonać, kiedy z nieba leje się żar, a promienie słoneczne muskają naszą skórę. Zatem jesień jest najlepszą porą roku, by poprawić kondycję naszej skóry. Niższe temperatury, brak silnego słońca i odpowiednia wilgotność powietrza. Te czynniki sprawiają, że nasza skóra w tym czasie szybciej się regeneruje, odzyskuje nawilżenie i jędrność. Wtedy też substancje czynne, zawarte w specjalistycznych preparatach mają ułatwione wnikanie i działanie. Medycyna estetyczna na jesień to gwarancja najlepszych efektów.

Zadbaj o skórę po słonecznym lecie

Lato się kończy, jednak po jesieni czekają na nas kolejne wyzwania pod względem warunków atmosferycznych czyli zima. Zabiegi medycyny estetycznej pomogą przygotować się skórze na wszelkie niedogodności. Latem nasza skóra wystawiona jest na długotrwałe działanie promieni słonecznych, przez co procesy starzenia zachodzą dużo szybciej. Skóra narażona jest wtedy na wysuszenie, przebarwienia, staje się wiotka i pozbawiona blasku. Niestety, latem szereg zabiegów medycyny estetycznej jest niewskazany. Chociażby ze względu, na jakiej rekonwalescencję wymagają, czyli unikanie promieni słonecznych.
Medycyna estetyczna na jesień jakie zabiegi polecamy?

Osocze bogatopłytkowe

Zabieg medycyny estetycznej z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego jest całkowicie naturalny i zaczyna się od pobrania krwi pacjenta. Krew zostaje umieszczona w specjalnych probówkach. Umieszcza się ją w wirówce, gdzie oddzielane są płytki krwi. Następnie są one zagęszczone i umieszczone w osoczu krwi. Tak odpowiednio przygotowany preparat podawany jest pacjentowi do skóry w wybrane okolice. Co ciekawe jedno pobranie krwi przeważnie wystarcza na jedną dużą okolicę, np. całą twarz lub szyję czy dekolt. Można tutaj zastosować technikę mezoterapii lub wstrzykiwać liniowo-wzdłuż zmarszczek, lub fałd skóry. W Skrzyszewscy Klinika Urody Dzierżoniów podczas wstrzykiwania stosuje się miejscowo kremy przeciwbólowe, dla zwiększenia komfortu pacjenta.
Zabiegi z osoczem bogatopłytkowym są bezpieczne i naturalne ze względu na biokompatybilność i immunologiczną neutralność. Zawsze będziemy podkreślać, że to natura ma na nas najlepszy wpływ! Są one przy tym bardzo skuteczne, a efekty długotrwałe. Zabieg można powtarzać od 3 do kilku/kilkunastu razy w roku. Na efekty przeważnie należy poczekać około 4-6 tygodni. Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego nie tylko poprawia jakość skóry, ale hamuje też proces wypadania włosów-również u mężczyzn.

Neoderma – Bio Peeling

Tak jak przy osoczu bogatopłytkowym, Neoderma również może pochwalić się naturalnością. Hasłem Neodermy jest bowiem “Powrót do natury”. Efektem długoletnich badań, które zrewolucjonizowały dermatologie powstała udoskonalona terapia ziołowa. Neoderma Biopeeling zawiera specjalnie wybrane, czyste zioła, wodorosty, mięte pieprzową, nagietek, melisę, które poprawiają krążenie krwi. Rewitalizuje skórę, działa przeciwzapalnie. Dzięki tym właściwościom Neoderma Biopeeling pomaga zwalczać: trądzik, blizny potrądzikowe, trądzik różowaty, tłustość skóry, rozszerzone pory, przebarwienia, piegi, delikatne zmarszczki i bruzdy oraz matową, szorstką skórę. Neoderma Biopeeling posiada podwójne działanie mechaniczne i biologiczne zapewniające 100% efekt, który jest widoczny po pierwszym zabiegu.

Częstotliwość stosowania Biopeelingu jest mocno uzależniona od rodzaju skóry i jej reakcji na działanie ziół. W Skrzyszewscy Klinika Urody Dzierżoniów, do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i z chęcią pomożemy dopasować częstotliwość zabiegu.

Botoks – toksyna botulinowa

Pozbycie się zmarszczek mimicznych, to zabieg, który wykonujemy najczęściej przy użyciu toksyny botulinowej. Najbardziej znany i popularny zabieg to tak naprawdę jad kiełbasiany, który jest najsilniejszą znaną toksyną biologiczną. Dlatego jego działanie jest tak długie, efekt utrzymuje się około 6 miesięcy! Botoksu najczęściej używa się do: niwelowania zmarszczek pomiędzy brwiami, zmarszczek czoła, zmarszczek wokół oczu i powiek dolnych, ale także wokół ust, na szyi i brodzie.
Pamiętajmy, że toksyny botulinowej nie mogą stosować osoby mające problem z zaburzeniami przewodnictwa nerwowo-mięśniowego oraz nadwrażliwością na któryś ze składników preparatu.

Podsumowanie

Opisane przez nas zabiegi można wykonać w Skrzyszewscy Klinika Urody Dzierżoniów. Póki jeszcze trwa, cieszmy się latem! Regularnie pijmy dużo wody i stosujmy krem z filtrem. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o zabiegach na konkretną część ciała koniczynie odwiedźcie naszą Mapę Ciała. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz cennikiem.

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar