Popraw owal twarzy bez skalpela, Popraw owal twarzy bez skalpela
Popraw owal twarzy bez skalpela

Jak poprawić owal twarzy bez skalpela? To pytanie dotyczy pacjentów, u których stopniowo ubywa kolagenu, kwasu hialuronowego i elastyny. Te substancje, występujące w organizmie, odpowiadają za sprężystość, elastyczność i nawilżenie skóry. Z wiekiem niestety ich produkcja przez organizm maleje. Wówczas tkanki tracą swoje naturalne oparcie i zaczynają opadać, zaburzając tym owal twarzy. Nie jest to sytuacja bez wyjścia! W Skrzyszewscy Klinika Urody Dzierżoniów możemy razem wyeliminować problem za pomocą zabiegów medycyny estetycznej. Popraw owal twarzy bez skalpela.

Kiedy i jak poprawiać owal twarzy?

Na dobrą sprawę na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Na ile czujemy się dobrze sami ze sobą, na tyle odwlekamy w czasie zabiegi medycyny estetycznej. Nie ma jednego wieku, w którym powinno się zadbać o kształt owalu twarzy. Nasze organizmy są tak różne, że musimy obserwować, kiedy pierwsze oznaki starzenia zaczynają się pokazywać. Ogrom zabiegów w Skrzyszewscy Klinika Urody Dzierżoniów oferuje całą gamę korzyści dla naszej skóry. Przyczyny problemów, z którymi borykają się nasi pacjenci, zwykle są takie same i z wiekiem tylko przybierają na sile. Opadanie naturalnego owalu twarzy, zaburzenie jego regularnego kształtu, to najczęściej po prostu wyniki starzenia i fotostarzenia się skóry. Problem może wynikać również ze stopniowej utraty tłuszczowej podściółki – co wynika z aspektów genetycznych. Te zmiany najmocniej widoczne są w dolnej części twarzy (opadanie policzków, tzw. „chomiki” przy żuchwie czy pojawienie się fałd nosowo-wargowych).

Owal twarzy w medycynie estetycznej

Bez względu na wiek pacjentów i stopień rozwinięcia problemu, skutecznym sposobem na poprawienie owalu twarzy jest medycyna estetyczna. Niewątpliwie najbardziej efektywna jest wolumetria z użyciem preparatów na bazie kwasu hialuronowego. W Skrzyszewscy Klinika Urody Dzierżoniów wykonujemy również bezinwazyjne liftingi, które bazują na wyjątkowych technologiach. Zamierzony efekt medycyny estetycznej przy unormowaniu owalu twarzy to poprawa konturów i zwiększenie napięcia skóry. Wszystkie zabiegi medycyny estetycznej na owal twarzy uruchamiają procesy regeneracyjne, które zwiększają produkcję elastyny i kolagenu.

Kwas hialuronowy, a owal twarzy

Specjalne preparaty na bazie kwasu hialuronowego mają szerokie zastosowanie w wolumetrii, przywracają one twarzy utraconą objętość oraz prawidłowy owal. Oczywiście przy każdym zabiegu w Skrzyszewscy Klinika Urody Dzierżoniów najpierw dokonuje się szczegółowej analizy problemu i wywiadu z pacjentem. Co ciekawe, bardzo pomocne mogą być zdjęcia z lat wcześniejszych, pozwolą one opracować strategię przywrócenia dawnego owalu twarzy i zapewniają naturalny efekt. Kwas hialuronowy zapewnia nawilżenie skóry, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. We wnętrzu skóry zachodzą procesy stymulujące, widocznie poprawiające jej kondycję.

Jak poprawić owal twarzy bez skalpela? Medycyna estetyczna Dzierżoniów

Medycyna estetyczna w Skrzyszewscy Klinika Urody Dzierżoniów oferuje serię zabiegów, dzięki którym widocznie poprawisz swój owal twarzy bez użycia skalpela. Odpowiednia elastyczność i jędrność, a także utrzymanie dobrego poziomu nawilżenia to Twoje cele! Jeśli chcesz zapewnić sobie piękny, zdrowy i naturalny wygląd już dziś zgłoś się do Skrzyszewscy Klinika Urody Dzierżoniów. Owal twarzy to nie wszystko, o co możesz zadbać z pomocą medycyny estetycznej, w naszej klinice zajmujemy się także redukcją zmarszczek, spłyceniem blizn i zmniejszaniem bruzd nosowo-wargowych. 

Z przyjemnością chcemy przedstawić Wam dwa zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego Teosyal dla poprawy owalu twarzy.

Teosyal – kwas hialuronowy

W Skrzyszewscy Klinika Urody Dzierżoniów używamy renomowanych, szwajcarskich kwasów hialuronowych Teosyal w trosce o bezpieczeństwo naszych pacjentów. Produkty Teosyal dedykowane są zabiegom ukierunkowanym na ruchome części twarzy, zatem możemy zaradzić tu nie tylko na owal twarzy, ale także na okolice oczu, ust, policzków i czoła. Charakterystycznym dla preparatów Teosyal jest unikatowa formuła sieciowania oraz wyjątkowa efektywność integracji z tkankami skórnymi. Nie musimy się bać ograniczenia naszej mimiki twarzy po zabiegu. Teosyal jest dostępny w kilku wariantach z kwasem hialuronowym. Najlepszy z nich zawsze przed zabiegiem w Skrzyszewscy Klinika Urody Dzierżoniów dobierze nasz wykwalifikowany specjalista.

Teosyal Redensity 1

Drugą naszą propozycją na poprawę owalu twarzy jest luksusowa mezoterapia Teosyal Redensity 1. Zupełnie nowa koncepcja zabiegu odbudowy skóry z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Co ciekawe, ten zabieg medycyny estetycznej łączy ze sobą techniki wypełniania i mezoterapii. Zawarty w nim kompleks aminokwasów stymuluje wytwarzanie włókien kolagenowych i elastyny, a także reguluje proces gojenia i odbudowy tkanek. Wyraźnie wygładza rysy twarzy, poprawia nawilżenie i gęstość skóry. Dzięki Teosyal Redensity 1 w Skrzyszewscy Klinika Urody Dzierżoniów przywrócisz naturalny owal swojej twarzy i nadasz jej blasku.

Popraw owal twarzy bez skalpela – podsumowanie

Zapraszamy na konsultację oraz zapisanie się na wizytę w Skrzyszewscy Klinika Urody Dzierżoniów. Już dziś zapraszamy Cię do dbania o siebie z pomocą medycyny estetycznej oraz kosmetologii. W naszej klinice bezpieczeństwo i zadowolenie klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Popraw owal twarzy bez skalpela. Zachęcamy do umówienia wizyty oraz zapoznania się z cennikiem.

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar