Osocze bogatopłytkowe + fibryna

Czym jest terapia osoczem bogatopłytkowym?

Terapia osoczem bogatopłytkowym i fibryną to naturalna biostymulacja, odmładzająca komórkami macierzystymi z własnej krwi pacjenta.

WSKAZANIA:

Zniszczona, wysuszona skóra twarzy, choroba wypadających włosów (łysienia), jak i blizny potrądzikowe oraz rozstępy.

EFEKTY:

  • wygładzanie zmarszczek
  • poprawa elastyczności i gęstości skóry
  • redukcja cieni pod oczami
  • spłycenie bruzd nosowo – wargowych
  • rewitalizacja skóry twarzy, szyi i dekoltu

 

PRZED ZABIEGIEM:

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem, której zadaniem jest wykluczenie przeciwwskazań oraz określenie najlepszej metody zabiegowej dla problemu pacjenta. Nakładany jest także krem znieczulający dla większego komfortu podczas zabiegu.

PRZEBIEG ZABIEGU:

Przed zabiegiem na skórę nakładany jest krem znieczulający. Następnie lekarz pobiera krew pacjenta, z której po odwirowaniu pozyskuje osocze bogatopłytkowe i fibrynę, które podaje w miejsca wymagające regeneracji.

PO ZABIEGU:

Tak, jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią.

CZY ZABIEG TRZEBA POWTARZAĆ:

Aby uzyskać najlepsze efekty, zabieg powinien zostać wykonany w serii 3 zabiegów, z miesięcznymi odstępami pomiędzy zabiegami.

Terapia Osoczem Bogatopłytkowym – Dzierżoniów

Terapia osoczem bogatopłytkowym, Osocze bogatopłytkowe
Terapia osoczem bogatopłytkowym, Osocze bogatopłytkowe

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar