Osocze bogatopłytkowe (PRP) na włosy

Czym jest Osocze bogatopłytkowe?

Terapia osoczem bogatopłytkowym to naturalna biostymulacja, odmładzająca komórkami macierzystymi z własnej krwi pacjenta. Osocze bogatopłytkowe to preparat, który jest pozyskiwany z krwi pacjenta, a stężenie płytek krwi jest w nim większe w porównaniu do naturalnego, fizjologicznego osocza.

WSKAZANIA:

Zabieg rekomenduje się pacjentom, którzy zmagają się z problemami takimi jak:

  • nadmierne wypadanie włosów
  • zakola
  • przerzedzenia włosów
  • łysienie plackowate
  • łysienie androgenowe

 

EFEKTY:

Pierwsze efekty zabiegu są zauważalne po upływie 3-6 miesięcy. Osocze hamuje proces wypadania włosów i pobudza porost nowych.

PRZED ZABIEGIEM:

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem, której zadaniem jest wykluczenie przeciwwskazań oraz określenie najlepszej metody zabiegowej dla problemu pacjenta. Podawane jest znieczulenie miejscowe dla większego komfortu podczas zabiegu.

PRZEBIEG ZABIEGU:

Pacjent przed zabiegiem znieczulony jest miejscowo, co powoduje, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Na początku od pacjenta pobierana jest krew żylna, z której powstaje preparat. Przygotowany preparat osocza bogatopłytkowego (PRP), zostanie podany podskórnie w miejsca, które zostały dotknięte wymienionymi we wskazaniach problemami. Preparat zostanie wprowadzony metodą mezoterapii igłowej.

PO ZABIEGU:

Tak, jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią.

CZY ZABIEG TRZEBA POWTARZAĆ:

Dla uzyskania zadowalających rezultatów zaleca się wykonanie serii zabiegów (od 3 do 5) w odstępach co 4-6 tygodni.

Osocze bogatopłytkowe (PRP) na włosy – Dzierżoniów

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar