Zabiegi na worki i sińce pod oczami, Zabiegi na worki i sińce pod oczami
Zabiegi na worki i sińce pod oczami

Na zmiany skórne pod oczami uskarża się wielu pacjentów. Zmęczenie, niewyspanie, a do tego zastój limfatyczny powodują nieestetyczne przypadłości zwane wirkami i sińcami pod oczami. Co ważne, worki i sińce przychodzą również z wiekiem. Nie należy się jednak zbytnio martwić! W dobie nieustannego rozwoju medycyny estetycznej jesteśmy w stanie poradzić sobie ze zmianami skórnymi szybko i skutecznie. Jakie są polecane Zabiegi na worki i sińce pod oczami?

Jakich efektów możemy się spodziewać? Zabiegi medycyny estetycznej

Zabiegi medycyny estetycznej na worki i sińce pod oczami mogą być niesamowicie skuteczne, a dodatkowo mało inwazyjne. Oczywiście w Skrzyszewscy Klinika Urody w Dzierżoniowie wszystkie zabiegi i postępy są nadzorowane przez lekarzy specjalistów. Należy pamiętać, że większość zabiegów wykonywanych w okolicach oczu jest dość wymagająca. Skóra pod oczami jest bardzo cienka, nie posiada też naturalnego sebum jako bariery ochronnej ze względu na brak gruczołów łojowych. Zwiększone ryzyko powstania zmarszczek, nieustanna praca mięśni powiek oraz bardzo rzadkie rozmieszczenie elastyny i kolagenu powodują problemy z workami i sińcami pod oczami. 

Nowoczesna medycyna estetyczna proponuje nam wiele rozwiązań na przywrócenie naszej skórze naturalnego blasku. Kompleksowe zabiegi medycyny estetycznej w Skrzyszewscy Klinika Urody z reguły mają charakter profilaktyczny. Efekty po zabiegu są trwałe i zadowalające. W naszej Klinice najpierw oceniamy stan Twojej skóry, a następnie dopasowujemy zabiegi tak, byś zawsze była zachwycona efektem!

Jakie zabiegi medycyny estetycznej będą najlepsze?

Jaki zabieg na sińce i worki pod oczami przyniesie najlepsze efekty? Najskuteczniejszymi zabiegami medycyny estetycznej będą te, które są najlepiej dobrane do przypadłości i charakteryzują się niską inwazyjnością. Zabiegi medycyny estetycznej powinny dążyć do wyeliminowania zmian skórnych oraz do zapobiegania ich powstawania. W Skrzyszewscy Klinika Urody Dzierżoniów skupiamy się głównie na wzmocnieniu skóry w okolicach oczu. Ma to na celu poprawienie naturalnego wyglądu pacjenta poprzez usunięcie worków i cieni pod oczami, oraz zapewnić zdrową i promienną aparycję. Dzięki wykwalifikowanym specjalistom w Skrzyszewscy Klinika Urody możemy trafnie dobrać zabieg medycyny estetycznej i tym samym zyskać kolejnego zadowolonego pacjenta. Jakie zabiegi przeprowadzamy najczęściej?

Mezoterapia

W Skrzyszewscy Klinika Urody dla naszych pacjentów jest dostępne kilka rodzajów mezoterapii. Sama mezoterapia polega na dostarczeniu skórze składników aktywnych, za pomocą igły lub kaniuli. Na konsultacji przed zabiegiem lekarz decyduje o głębokości wkłuć oraz określa dawkę preparatu. Zbawienne działanie mezoterapii to nie tylko dostarczane do skóry preparaty, ale także wywoływana samoregeneracja poprzez liczne nakłucia. Z racji tego, że mezoterapia jest bardzo szeroko pojętym zabiegiem przy sińcach pod oczami, świetnie sprawdzi się w duecie z osoczem bogatopłytkowym. Może ono dostarczyć wiele dobrego dla naszej skóry pod oczami. Czynniki wzrostu, witaminy, czy inne przydatne substancje aktywują tkanki do wytwarzania kolagenu. Pobudzają także mikrokrążenie i ograniczają działanie wolnych rodników. W Skrzyszewscy Klinika Urody możemy również zaproponować mezoterapię z wykorzystaniem preparatu Jalupro oraz naszą nowość Mastelli Mezoterapia z wykorzystaniem Polinukleotydów.

Laseroterapia

Sińce i worki pod oczami można z powodzeniem usunąć również za pomocą lasera. W Skrzyszewscy Klinika Urody dysponujemy najnowocześniejszym i najskuteczniejszym laserem. Dzięki V-laserowi jesteśmy w stanie bezboleśnie i efektownie zminimalizować, a nawet wyeliminować zmiany naczyniowe i przebarwienia skórne. Zabieg z użyciem V-lasera jest krótki. Długość jest zależna od miejsca, które zostanie poddane leczeniu, oraz od objętości zmian. Podczas zabiegu pacjent otrzyma specjalne okulary do zasłonięcia oczu. Nasz wykwalifikowany personel zadba o poprawny przebieg zabiegu, aby nasi pacjenci mogli się cieszyć promienną skórą bez efektu zmęczenia na długo.

Podsumowanie

Jeżeli borykasz się z sińcami i workami pod oczami – nie czekaj, skontaktuj się z nami! Skrzyszewscy Klinika Urody jest otwarta dla każdego, a medycyna estetyczna upora się z każdą przypadłością. Naszą pełną ofertę wraz z cennikiem znajdą Państwo TUTAJ

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar