COLD CREAM MARINE RITUAL

COLD CREAM MARINE RITUAL to transformujący zabieg ukojenia dla skóry suchej i wrażliwej. Zabieg Thalgo, oparty na Cold Cream Marine, to idealna odpowiedź dla skóry odwodnionej, pozbawionej blasku i ukojenia. Uszkodzenie płaszcza hydro-lipidowego prowadzi do przesuszenia skóry, powodując nie tylko dyskomfort, ale także napięcie, pękanie, pieczenie i mikro-urazy. Ta unikalna, udoskonalona receptura zapewnia długotrwałe nawilżenie i odżywienie, ukojenie i ochronę delikatnej, suchej i wrażliwej skóry.

 

WSKAZANIA:

Zabieg COLD CREAM MARINE RITUAL to odpowiedź na problemy suchej, bardzo suchej i odwodnionej skóry. Sprawdzi się również przy problemach skóry wrażliwej, oraz skłonnej do podrażnień i zaczerwienień.

 

EFEKTY:

  • nawilżenie, regeneracja i odżywienie skóry,
  • zabezpieczenie skóry przed utratą lipidów i wody.

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar