HYALU-PROCOLLAGENE WRINKLE-CORRECTING RITUAL

HYALU-PROCOLLAGENE WRINKLE-CORRECTING RITUAL to zabieg z wykorzystaniem 3 rodzajów kwasu hialuronowego i morskiego prokolagenu. W jednym kroku wypełnia zmarszczki i nawilża skórę dzięki połączeniu substancji aktywnych oraz technologii Roller Boosters. Dzięki zabiegowi HYALU-PROCOLLAGENE WRINKLE-CORRECTING RITUAL zmarszczki zostają wypełnione i ujednolicone, zarówno te płytkie, jak i te utrwalone. Proces ten uzupełniany jest specjalnym masażem Dermastim+, który dodatkowo ujędrnia skórę i dodaje jej blasku.

 

WSKAZANIA:

Zabieg HYALU-PROCOLLAGENE WRINKLE-CORRECTING RITUAL zalecany jest dla dla osób zmagających się ze skórą odwodnioną, z widocznymi zmarszczkami, która potrzebuje nawilżenia, wypełnienia i regeneracji.

 

EFEKTY:

  • zrewitalizowana, nawilżona i wygładzona skóra, 
  • brak widocznych zmarszczek, 
  • skóra bardziej napięta, rozjaśniona i odmłodzona.

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar