RE – BALANCING TREATMENT

RE-BALANCING TREATMENT to zabieg kosmetologiczny dla skóry tłustej i trądzikowej. RE-BALANCING TREATMENT to innowacyjny zabieg, który pomaga przywrócić skórze równowagę i blask. Zabieg ten wykorzystuje między innymi mikronizowane wodorosty, bogate w 46 witamin i minerałów. Algi w połączeniu z Controlamine, Pam Extracts® i Cytobiol® Bardane, pomagają regulować produkcję sebum, zwiększają przepływ krwi i pomagają usuwać toksyny.

 

WSKAZANIA:

Zabieg RE – BALANCING TREATMENT został stworzony z myślą o pielęgnacji skóry tłustej i mieszanej, aby zniwelować jej niedoskonałości, lub w przypadku skóry toksycznej, aby ją odpowiednio przygotować do aktywnych zabiegów.

 

EFEKTY:

  • skóra oczyszczona z nagromadzonych toksyn, 
  • zbalansowana praca gruczołów łojowych w skórze,
  • uaktywnienie przepływu krwi dzięki przyspieszonej mikrocyrkulacji w naczyniach krwionośnych. 

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar