Botoks – Nadpotliwość

CZYM JEST BOTOKS?

Botoks to oczyszczona toksyna botulinowa typ A, którą wstrzykuje się w okolice występowania gruczołów potowych. Dochodzi do blokady działania nerwów, które zaopatrują gruczoły wydzielania zewnętrznego.

WSKAZANIA:

Nadmierna aktywność gruczołów potowych powodująca duża potliwość, najczęściej w obszarach czoła, dłoni, pach i stóp. Aby pozbyć się dyskomfortu, który może blokować codzienne funkcjonowanie, polecamy zabieg z dziedziny Medycyny Estetycznej – zabieg z użyciem botoksu.

EFEKTY:

Redukcja nadmiernej potliwości. Efekt może się utrzymać od kilku do nawet kilkunastu miesięcy.

PRZED ZABIEGIEM:

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem, której zadaniem jest wykluczenie przeciwwskazań oraz określenie najlepszej metody zabiegowej dla problemu pacjenta. Nakładany jest także krem znieczulający dla większego komfortu podczas zabiegu.

PRZEBIEG ZABIEGU:

Pacjent przed zabiegiem znieczulony jest miejscowo, co powoduje, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Preparat podawany jest cienką igłą na odpowiedniej głębokości.

PO ZABIEGU:

Tak jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią.

CZY ZABIEG TRZEBA POWTARZAĆ:

Efekty utrzymują się przez okres 4-18 miesięcy, po tym terminie zabieg można powtórzyć.

Botoks – Nadpotliwość – Dzierżoniów

Nadpotliwość botoks pot Dzierżoniów, Botoks – Nadpotliwość
Nadpotliwość botoks pot Dzierżoniów, Botoks – Nadpotliwość

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar