Botoks otwarcie oczu Dzierżoniów

CZYM JEST BOTOKS?

Botoks to oczyszczona toksyna botulinowa typ A, którą obstrzykuje się zmarszczki mimiczne. Działa na zasadzie czasowego ok. 6-8 miesięcy blokowania przekaźnictwa nerwowo-mięśniowego, powodując rozluźnienie poszczególnych mięśni twarzy. Botoks otwarcie oczu Dzierżoniów zabieg inaczej jest nazwany – Browtox.

WSKAZANIA:

Wskazaniami do zabiegu są problemy takie jak: opadająca powieka dająca efekt ciężkich oczu, opadające brwi, nadmiar skóry, która tworzy fałd na powiece.

EFEKTY:

  • uniesienie brwi oraz powiek
  • wygładzenie skóry
  • poprawa jędrności
  • redukcja zmarszczek mimicznych
  • uzyskanie wyglądu wypoczętej, naturalnej, zrelaksowanej i odmłodzonej twarzy

 

PRZED ZABIEGIEM:

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem, której zadaniem jest wykluczenie przeciwwskazań oraz określenie najlepszej metody zabiegowej dla problemu pacjenta. Nakładany jest także krem znieczulający dla większego komfortu podczas zabiegu.

PRZEBIEG ZABIEGU:

Pacjent przed zabiegiem znieczulony jest miejscowo, co powoduje, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Preparat podawany jest cienką igłą na odpowiedniej głębokości.

PO ZABIEGU:

Tak jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią.

CZY ZABIEG TRZEBA POWTARZAĆ:

Efekty utrzymują się przez okres 6-8 miesięcy, po tym terminie zabieg można powtórzyć w celu utrzymania efektów.

Botoks otwarcie oczu Dzierżoniów