Zmarszczka pod nosem Botoks

CZYM JEST BOTOKS?

Botoks to oczyszczona toksyna botulinowa typ A, którą obstrzykuje się zmarszczki mimiczne. Działa na zasadzie czasowego ok 6-8 miesięcy blokowania przekaźnictwa nerwowo-mięśniowego, powodując rozluźnienie poszczególnych mięśni twarzy. Zmarszczka pod nosem to niewątpliwo nieatrakcyjna zmiana, z która skutecznie poradzi sobie Botoks. Zabieg wykonany bezboleśnie w Dzierżoniowie.

WSKAZANIA:

Pozioma zmarszczka pod nosem powodowana przez aktywność mięśnia obniżacza przegrody nosa.

EFEKTY:

  • redukcja oznak starzenia
  • korekcja zmarszczek i fałdów

 

PRZED ZABIEGIEM:

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem dentystą, której zadaniem jest wykluczenie przeciwwskazań oraz określenie najlepszej metody zabiegowej dla problemu pacjenta. Nakładany jest także krem znieczulający dla większego komfortu podczas zabiegu.

PRZEBIEG ZABIEGU:

Pacjent przed zabiegiem znieczulony jest miejscowo, co powoduje, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Preparat podawany jest cienką igłą na odpowiedniej głębokości.

PO ZABIEGU:

Tak jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią.

CZY ZABIEG TRZEBA POWTARZAĆ:

Efekty utrzymują się przez okres 6-8 miesięcy, po tym terminie zabieg można powtórzyć.

Zmarszczka pod nosem Botoks

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar