Zabiegi na usta

Kwas hialuronowy – jest podstawowym i naturalnym składnikiem występującym w skórze, dzięki któremu skóra jest jędrna i odpowiednio nawilżona. Wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego zmniejsza się, co powoduje wysuszenie i wiotczenie skóry, która traci jędrność, sprężystość oraz objętość.

Makijaż permanentny – makijaż permanentny polega na kontrolowanym, delikatnym wprowadzeniu atestowanych pigmentów w głąb skóry. Dobrze wykonany makijaż utrzymuje się 2-3 lata, w przeciwieństwie do tatuażu, który zostaje na całe życie. Makijażem permanentnym można podkreślić usta, brwi, kontur oka.

Osocze i fibryna –  terapia osoczem bogatopłytkowym i fibryną komórkową to naturalna biostymulacja odmładzająca z WŁASNEJ KRWI PACJENTA. Zabieg polega na podaniu osocza i/lub fibryny bogatopłytkowej w miejsce na skórze wymagające regeneracji. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. W celu utrzymania regeneracji skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni lub innych okolic zaleca się serię 2-3 zabiegów co 3-4 tygodnie.

 

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar