Sylwetka

Kwas hialuronowy – jest podstawowym i naturalnym składnikiem występującym w skórze, dzięki któremu skóra jest jędrna i odpowiednio nawilżona.

Neauvia Explosion – to nowoczesny zabieg medycyny estetycznej, dedykowany osobom chcącym poprawić wygląd swojej szyi i dekoltu. Jest to nowoczesne połączenie dwóch różnych technik: mezoterapii oraz ujędrnienia przy pomocy plastycznego wypełniacza.

PRX T33 – Celem zabiegu jest chemiczne stymulowanie skóry właściwej oraz jej bezigłowa biorewitalizacja. Zabieg jest bezpieczny oraz przeznaczony dla każdego bez względu na płeć czy wiek.

Mastelli Mezoterapia Polinukleotydy PLINEST® nie ma ograniczeń wiekowych, jego uniwersalność pozwala na stosowanie zarówno na twarz (zmarszczki, wiotkość skóry), jak i na ciało (rozstępy, blizny, wiotkość skóry na brzuchu, piersiach, ramionach, udach, kolanach), włosy (wypadanie włosów u kobiet w okresie menopauzy, w okresie jesienno-zimowym, u młodych mężczyzn i kobiet w początkowej fazie łysienia androgenicznego), a także w celach profilaktycznych, ponieważ składniki te doskonale chronią DNA komórek skóry.