Zabiegi na dłonie

 

Kwas hialuronowy – jest podstawowym i naturalnym składnikiem występującym w skórze, dzięki któremu skóra jest jędrna i odpowiednio nawilżona.

Grzbiety dłoni – wiemy jak skutecznie odmłodzić skórę dłoni stosując zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, takie jak wypełnianie grzbietów dłoni kwasem hialuronowym.

Depilacjadepilacja laserowa oraz depilacja woskiem to sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia w praktycznie każdym miejscu.

Manicure Pedicure – w naszej klinice wykonujemy manicure oraz pedicure biologiczny i naturalny. Przedłużamy również paznokcie na tipsach żelowych, utwardzanych światłem UV.

Zabiegi na dłonie Dzierżoniów, Zabiegi na dłonie

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar