Kwas hialuronowy Teosyal – grzbiety dłoni

CZYM JEST KWAS HIALURONOWY?

Kwas hialuronowy jest podstawowym i naturalnym składnikiem występującym w skórze, dzięki któremu skóra jest jędrna i odpowiednio nawilżona. Wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego zmniejsza się, co powoduje wysuszenie i wiotczenie skóry, która traci jędrność, sprężystość oraz objętość.

Skóra dłoni jest najbardziej narażona na działanie czynników zewnętrznych, zmiany temperatury, częste mycie. Ma najczęstszy kontakt z brudem, kurzem, zarazkami, detergentami. Przez to dłonie często wyglądają starzej niż reszta ciała, są zaczerwienione, popękane, suche. Dlatego watro zadbać o ich regenerację i odmłodzenie.

WSKAZANIA:

Zmarszczki na dłoniach, wyraźnie prześwitujące żyły i ścięgna. Dłonie przesuszone, brzydko marszczą się, pokryte rozmaitymi bruzdami czy zagłębieniami.

EFEKTY:

  • wygładzony, świeży wygląd dłoni
  • skóra widocznie odmłodzona
  • nawilżenie oraz poprawa jędrności skóry
  • redukcja bruzd i zgłębień
  • mniejsza widoczność żył

 

PRZED ZABIEGIEM:

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem, której zadaniem jest wykluczenie przeciwwskazań oraz określenie najlepszej metody zabiegowej dla problemu pacjenta. Nakładany jest także krem znieczulający dla większego komfortu podczas zabiegu.

PRZEBIEG ZABIEGU:

Pacjent przed zabiegiem znieczulony jest miejscowo, co powoduje, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Preparat podawany jest cienką igłą lub kaniulą na odpowiedniej głębokości.

PO ZABIEGU:

Tak, jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią.

CZY ZABIEG TRZEBA POWTARZAĆ:

Efekt zabiegu utrzymuje się ok 6-24 miesięcy. Po tym czasie zalecamy powtórzenie zabiegu.

Kwas hialuronowy Teosyal – grzbiety dłoni – Dzierżoniów

grzbiet dłoni kwas hialuronowy, Grzbiet Dłoni
grzbiet dłoni kwas hialuronowy, Grzbiet Dłoni

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar