Kwas hialuronowy Teosyal – dolina łez Dzierżoniów

CZYM JEST KWAS HIALURONOWY?

Kwas hialuronowy jest podstawowym i naturalnym składnikiem występującym w skórze, dzięki któremu skóra jest jędrna i odpowiednio nawilżona. Wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego zmniejsza się, co powoduje wysuszenie i wiotczenie skóry, która traci jędrność, sprężystość oraz objętość.

Dolina łez powstaje w wyniku utraty jędrności skóry, pojawiają się wąskie i długie zapadnięcia prowadzące od wewnętrznego kącika oka i przechodzą na ukos przez policzek, dokładnie tak jak płyną łzy. Dolina łez Dzierżoniów

WSKAZANIA:

  • zapadnięcie skóry pod okiem w obrębie oczodołu
  • zasinienia

 

EFEKTY:

  • zniwelowanie wiotkości
  • wypoczęta i odmłodzona twarz
  • nawilżona i ujędrniona skóra

 

PRZED ZABIEGIEM:

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem, której zadaniem jest wykluczenie przeciwwskazań oraz określenie najlepszej metody zabiegowej dla problemu pacjenta. Nakładany jest także krem znieczulający dla większego komfortu podczas zabiegu.

PRZEBIEG ZABIEGU:

Pacjent przed zabiegiem znieczulony jest miejscowo, co powoduje, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Preparat podawany jest cienką igłą lub kaniulą na odpowiedniej głębokości.

PO ZABIEGU:

Tak, jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią.

CZY ZABIEG TRZEBA POTWARZAĆ:

Efekt utrzymuje się ok. 6-24 miesięcy. Po tym terminie zabieg można powtórzyć.

Kwas hialuronowy Teosyal – dolina łez Dzierżoniów

dolina łez Dzierżoniów, Dolina łez
dolina łez Dzierżoniów, Dolina łez
dolina łez Dzierżoniów, Dolina łez
dolina łez Dzierżoniów, Dolina łez

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar