Kwas hialuronowy Teosyal – dolina łez Dzierżoniów

CZYM JEST KWAS HIALURONOWY?

Kwas hialuronowy jest podstawowym i naturalnym składnikiem występującym w skórze, dzięki któremu skóra jest jędrna i odpowiednio nawilżona. Wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego zmniejsza się, co powoduje wysuszenie i wiotczenie skóry, która traci jędrność, sprężystość oraz objętość.

Dolina łez powstaje w wyniku utraty jędrności skóry, pojawiają się wąskie i długie zapadnięcia prowadzące od wewnętrznego kącika oka i przechodzą na ukos przez policzek, dokładnie tak jak płyną łzy. Dolina łez Dzierżoniów

WSKAZANIA:

  • zapadnięcie skóry pod okiem w obrębie oczodołu
  • zasinienia

 

EFEKTY:

  • zniwelowanie wiotkości
  • wypoczęta i odmłodzona twarz
  • nawilżona i ujędrniona skóra

 

PRZED ZABIEGIEM:

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem, której zadaniem jest wykluczenie przeciwwskazań oraz określenie najlepszej metody zabiegowej dla problemu pacjenta. Nakładany jest także krem znieczulający dla większego komfortu podczas zabiegu.

PRZEBIEG ZABIEGU:

Pacjent przed zabiegiem znieczulony jest miejscowo, co powoduje, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Preparat podawany jest cienką igłą lub kaniulą na odpowiedniej głębokości.

PO ZABIEGU:

Tak, jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią.

CZY ZABIEG TRZEBA POTWARZAĆ:

Efekt utrzymuje się ok. 6-24 miesięcy. Po tym terminie zabieg można powtórzyć.

Kwas hialuronowy Teosyal – dolina łez Dzierżoniów

dolina łez Dzierżoniów, Dolina łez
dolina łez Dzierżoniów, Dolina łez
dolina łez Dzierżoniów, Dolina łez
dolina łez Dzierżoniów, Dolina łez