Kwas hialuronowy Teosyal – zmarszczki palacza

CZYM JEST KWAS HIALURONOWY?

Kwas hialuronowy jest podstawowym i naturalnym składnikiem występującym w skórze, dzięki któremu skóra jest jędrna i odpowiednio nawilżona. Wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego zmniejsza się, co powoduje wysuszenie i wiotczenie skóry, która traci jędrność, sprężystość oraz objętość.

WSKAZANIA:

Pionowe zmarszczki, fałdy nad górną wargą. Pojawiają się w przypadku niedoboru kolagenu w skórze oraz przez złe nawyki takie jak nadmierna ekspozycja na promieniowanie UV, niewłaściwa pielęgnacja, nieodpowiedni poziom nawilżenia organizmu. Zmarszczki palacza pojawiają się również przez nadmierną pracę mięśnia okrężnego ust (obejmowanie ustami papierosa).

EFEKTY:

  • natychmiastowe wygładzenie skóry
  • poprawa jędrności oraz objętości skóry
  • redukcja zmarszczek palacza
  • uzyskanie wyglądu wypoczętej, naturalnej, zrelaksowanej i odmłodzonej twarzy

 

PRZED ZABIEGIEM

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem, której zadaniem jest wykluczenie przeciwwskazań oraz określenie najlepszej metody zabiegowej dla problemu pacjenta. Nakładany jest także krem znieczulający dla większego komfortu podczas zabiegu.

PRZEBIEG ZABIEGU:

Pacjent przed zabiegiem znieczulony jest miejscowo, co powoduje, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Preparat podawany jest cienką igłą lub kaniulą na odpowiedniej głębokości.

PO ZABIEGU:

Tak, jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią.

CZY ZABIEG TRZEBA POWTARZAĆ:

Tak, zabieg trzeba powtarzać dla podtrzymania efektu.

Kwas hialuronowy Teosyal – zmarszczki palacza – Dzierżoniów

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar