Kwas hialuronowy Teosyal – wolumetria policzków

CZYM JEST KWAS HIALURONOWY?

Kwas hialuronowy jest podstawowym i naturalnym składnikiem występującym w skórze, dzięki któremu skóra jest jędrna i odpowiednio nawilżona. Wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego zmniejsza się, co powoduje wysuszenie i wiotczenie skóry, która traci jędrność, sprężystość oraz objętość.

Wolumetria, czyli modelowanie policzków bez ingerencji chirurga oraz skalpela.  Z jej pomocą lekarz Kliniki Urody Skrzyszewscy z łatwością podkreśli kości policzkowe, poprawi (wyrówna) proporcje twarzy, powstrzyma oznaki starzenia się skóry.

WSKAZANIA:

Skóra wiotka, sucha z zapadniętymi policzkami.

EFEKTY:

  • poprawiony owal twarzy
  • uwydatnione kości policzkowe
  • wyrównany kontur
  • wygładzenie zmarszczek
  • doskonałe nawilżenie i poprawa jakości skóry

 

PRZED ZABIEGIEM:

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem, której zadaniem jest wykluczenie przeciwwskazań oraz określenie najlepszej metody zabiegowej dla problemu pacjenta. Nakładany jest także krem znieczulający dla większego komfortu podczas zabiegu.

PRZEBIEG ZABIEGU:

Pacjent przed zabiegiem znieczulony jest miejscowo, co powoduje, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Preparat podawany jest cienką igłą lub kaniulą na odpowiedniej głębokości.

PO ZABIEGU:

Tak, jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią.

CZY ZABIEG TRZEBA POWTARZAĆ:

Tak, dla utrzymania efektu zaleca się powtórzenie zabiegu po ok.6-24 miesiącach.

Kwas hialuronowy Teosyal – wolumetria policzków – Dzierżoniów

Wolumetria Policzków kwas hialuronowy, Wolumetria Policzków
Wolumetria Policzków kwas hialuronowy, Wolumetria Policzków

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar