Linia żuchwy – kwas hialuronowy Teoxane

CZYM JEST KWAS HIALURONOWY?

Kwas hialuronowy jest podstawowym i naturalnym składnikiem występującym w skórze, dzięki któremu skóra jest jędrna i odpowiednio nawilżona. Wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego zmniejsza się, co powoduje wysuszenie i wiotczenie skóry, która traci jędrność, sprężystość oraz objętość.

Linia i kształt żuchwy stanowią podstawowy fundament twarzy, to ona nadaje całości charakteru, wpływa na pozytywną ocenę twarzy i jej młodego wyglądu. Linia żuchwy – kwas hialuronowy.

WSKAZANIA:

Zaburzony owal twarzy, wiotka skóra zbierająca się w dolnej części twarzy tworząc tak zwane chomiki.

EFEKTY:

  • wygładzona, podkreślona linia żuchwy
  • zniwelowane chomiki, skóra jest napięta
  • odmłodzona twarz

 

PRZED ZABIEGIEM:

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem, której zadaniem jest wykluczenie przeciwwskazań oraz określenie najlepszej metody zabiegowej dla problemu pacjenta. Nakładany jest także krem znieczulający dla większego komfortu podczas zabiegu.

PRZEBIEG ZABIEGU:

Pacjent przed zabiegiem znieczulony jest miejscowo, co powoduje, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Preparat podawany jest cienką igłą lub kaniulą na odpowiedniej głębokości.

PO ZABIEGU:

Tak, jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią.

CZY ZABIEG TRZEBA POWTARZAĆ:

Efekt utrzymuje się ok. 6-24 miesięcy, po tym terminie zabieg można powtórzyć.

Kwas hialuronowy Teosyal – linia żuchwy – Dzierżoniów

Linia żuchwy kwas hialuronowy, Linia żuchwy
Linia żuchwy kwas hialuronowy, Linia żuchwy
Linia żuchwy kwas hialuronowy, Linia żuchwy
Linia żuchwy kwas hialuronowy, Linia żuchwy

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar