Linia żuchwy – kwas hialuronowy Teoxane

CZYM JEST KWAS HIALURONOWY?

Kwas hialuronowy jest podstawowym i naturalnym składnikiem występującym w skórze, dzięki któremu skóra jest jędrna i odpowiednio nawilżona. Wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego zmniejsza się, co powoduje wysuszenie i wiotczenie skóry, która traci jędrność, sprężystość oraz objętość.

Linia i kształt żuchwy stanowią podstawowy fundament twarzy, to ona nadaje całości charakteru, wpływa na pozytywną ocenę twarzy i jej młodego wyglądu. Linia żuchwy – kwas hialuronowy.

WSKAZANIA:

Zaburzony owal twarzy, wiotka skóra zbierająca się w dolnej części twarzy tworząc tak zwane chomiki.

EFEKTY:

  • wygładzona, podkreślona linia żuchwy
  • zniwelowane chomiki, skóra jest napięta
  • odmłodzona twarz

 

PRZED ZABIEGIEM:

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem, której zadaniem jest wykluczenie przeciwwskazań oraz określenie najlepszej metody zabiegowej dla problemu pacjenta. Nakładany jest także krem znieczulający dla większego komfortu podczas zabiegu.

PRZEBIEG ZABIEGU:

Pacjent przed zabiegiem znieczulony jest miejscowo, co powoduje, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Preparat podawany jest cienką igłą lub kaniulą na odpowiedniej głębokości.

PO ZABIEGU:

Tak, jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią.

CZY ZABIEG TRZEBA POWTARZAĆ:

Efekt utrzymuje się ok. 6-24 miesięcy, po tym terminie zabieg można powtórzyć.

Kwas hialuronowy Teosyal – linia żuchwy – Dzierżoniów

Linia żuchwy kwas hialuronowy, Linia żuchwy
Linia żuchwy kwas hialuronowy, Linia żuchwy
Linia żuchwy kwas hialuronowy, Linia żuchwy
Linia żuchwy kwas hialuronowy, Linia żuchwy