Kwas hialuronowy Teosyal – kurze łapki

CZYM JEST KWAS HIALURONOWY?

Kwas hialuronowy jest podstawowym i naturalnym składnikiem występującym w skórze, dzięki któremu skóra jest jędrna i odpowiednio nawilżona. Wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego zmniejsza się, co powoduje wysuszenie i wiotczenie skóry, która traci jędrność, sprężystość oraz objętość.

Kurze łapki to zmarszczki pojawiające się wokół oczu. To przez nie twarz wydaje się bardziej zmęczona, starsza niż wynosi rzeczywisty wiek. Powstają wskutek nadmiernej mimiki twarzy (śmiech), przez utraconą jędrność skóry, jej nawilżenie. Kurze łapki to naturalne zjawisko starzenia się skóry.

WSKAZANIA:

Widoczne zmarszczki mimiczne (kurze łapki), skóra sucha, wiotka.

EFEKTY:

  • wypełnienie zmarszczek wokół oczu
  • skóra napięta, sprężysta
  • doskonałe nawilżenie oraz odmłodzenie twarzy

 

PRZED ZABIEGIEM:

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem, której zadaniem jest wykluczenie przeciwwskazań oraz określenie najlepszej metody zabiegowej dla problemu pacjenta. Nakładany jest także krem znieczulający dla większego komfortu podczas zabiegu.

PRZEBIEG ZABIEGU:

Pacjent przed zabiegiem znieczulony jest miejscowo, co powoduje, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Preparat podawany jest cienką igłą lub kaniulą na odpowiedniej głębokości.

PO ZABIEGU:

Tak, jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią.

CZY ZABIEG TRZEBA POWTARZAĆ:

Tak, dla utrzymania efektu zaleca się powtórzenie zabiegu po ok. 6-24 miesiącach.

Kwas hialuronowy Teosyal – kurze łapki – Dzierżoniów

kurze łapki kwas hialuronowy, Kurze Łapki

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar