Kwas hialuronowy Teosyal – modelowanie ust

CZYM JEST KWAS HIALURONOWY?

Kwas hialuronowy jest podstawowym i naturalnym składnikiem występującym w skórze, dzięki któremu skóra jest jędrna i odpowiednio nawilżona. Wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego zmniejsza się, co powoduje wysuszenie i wiotczenie skóry, która traci jędrność, sprężystość oraz objętość.

Modelowanie (powiększanie) ust kwasem hialuronowym to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycy estetycznej. Zabiegowi poddają się zarówno kobiety jak i mężczyźni. Jeżeli nie jesteś zadowolony z kształtu swoich ust, ich kolorytu, struktury to zabieg modelowania za pomocą kwasu hialuronowego jest idealną opcją dla Ciebie!

WSKAZANIA:

Usta płaskie, wąskie, nieproporcjonalne, suche.

EFEKTY:

  • doskonałe nawilżenie ust
  • poprawa kształtu
  • wypełnienie, usta są pełne
  • redukcja skutków starzenia się ust

 

PRZED ZABIEGIEM:

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem, której zadaniem jest wykluczenie przeciwwskazań oraz określenie najlepszej metody zabiegowej dla problemu pacjenta. Nakładany jest także krem znieczulający dla większego komfortu podczas zabiegu.

PRZEBIEG ZABIEGU:

Pacjent przed zabiegiem znieczulony jest miejscowo, co powoduje, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Preparat podawany jest cienką igłą lub kaniulą na odpowiedniej głębokości.

PO ZABIEGU:

Tak, jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią.

CZY ZABIEG TRZEBA POWTARZAĆ:

Efekt utrzymuje się 6-24 miesięcy. Po tym okresie zalecamy powtórzenie zabiegu.

Kwas hialuronowy Teosyal – modelowanie ust – Dzierżoniów

modelowanie ust kwas hialuronowy, Modelowanie Ust
modelowanie ust kwas hialuronowy, Modelowanie Ust
modelowanie ust kwas hialuronowy, Modelowanie Ust
modelowanie ust kwas hialuronowy, Modelowanie Ust