Kwas hialuronowy Teosyal – modelowanie ust

CZYM JEST KWAS HIALURONOWY?

Kwas hialuronowy jest podstawowym i naturalnym składnikiem występującym w skórze, dzięki któremu skóra jest jędrna i odpowiednio nawilżona. Wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego zmniejsza się, co powoduje wysuszenie i wiotczenie skóry, która traci jędrność, sprężystość oraz objętość.

Modelowanie (powiększanie) ust kwasem hialuronowym to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycy estetycznej. Zabiegowi poddają się zarówno kobiety jak i mężczyźni. Jeżeli nie jesteś zadowolony z kształtu swoich ust, ich kolorytu, struktury to zabieg modelowania za pomocą kwasu hialuronowego jest idealną opcją dla Ciebie!

WSKAZANIA:

Usta płaskie, wąskie, nieproporcjonalne, suche.

EFEKTY:

  • doskonałe nawilżenie ust
  • poprawa kształtu
  • wypełnienie, usta są pełne
  • redukcja skutków starzenia się ust

 

PRZED ZABIEGIEM:

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem, której zadaniem jest wykluczenie przeciwwskazań oraz określenie najlepszej metody zabiegowej dla problemu pacjenta. Nakładany jest także krem znieczulający dla większego komfortu podczas zabiegu.

PRZEBIEG ZABIEGU:

Pacjent przed zabiegiem znieczulony jest miejscowo, co powoduje, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Preparat podawany jest cienką igłą lub kaniulą na odpowiedniej głębokości.

PO ZABIEGU:

Tak, jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią.

CZY ZABIEG TRZEBA POWTARZAĆ:

Efekt utrzymuje się 6-24 miesięcy. Po tym okresie zalecamy powtórzenie zabiegu.

Kwas hialuronowy Teosyal – modelowanie ust – Dzierżoniów

modelowanie ust kwas hialuronowy, Modelowanie Ust
modelowanie ust kwas hialuronowy, Modelowanie Ust
modelowanie ust kwas hialuronowy, Modelowanie Ust
modelowanie ust kwas hialuronowy, Modelowanie Ust

Witamy na stronie Skrzyszewscy Klinika Urody

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników.

Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status:

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie skrzyszewscy.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych
This is default text for notification bar